16/11/2017 / Кегичівський р-н

Цінності, які належать усім і кожному

Засідання правового клубу за інтересами «Феміда» в Кегичівській ЦРБ

16 листопада 2017 року в приміщенні читального залу ПТУ-60 селища Кегичівка відбулося засідання правового клубу за інтересами «Феміда», що діє при Кегичівській центральній районній бібліотеці, присвячене Міжнародному Дню толерантності.

 

 

В ході години спілкування відбулося обговорення сутності поняття «толерантність», основних рис толерантності, толерантної поведінки в соціальних мережах. У вигляді ігрових занять намагалися визначити основні особливості уявлення про толерантну поведінку різних націй та релігій; адже почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів сприяє не тільки розвитку комунікативної культури спілкування, але і взаємопорозумінню серед молоді, зокрема переселенців.
Вчасно поінформований та застережений читач – запорука попередження девіантної поведінки й платформа для естетичного розвитку молодого покоління.
Тож під час заходу було проведено акцію «Жива бібліотека». Учні мали можливість розповісти про проблемні ситуації з життя у формі «Живих анотацій толерантності», отримали буклети з інформацією про Центр безоплатної правової допомоги, його реквізити тощо. Дана традиція – проведення Дня толерантності у вигляді акцій «Жива бібліотека», останнім часом (зокрема під час неоголошеної війни) популяризується у вісьмох областях України (від в м.Харків, м.Київ до м. Ужгород та прифронтових міст). Молодь вірить, що подібні заходи сприятимуть зменшенню по всій планеті випадків прояву насильства та екстремізму.
На завершення години спілкування бібліотекарі Кегичівської центральної районної бібліотеки запропонували ознайомитися з творами сучасних письменників, які останнім часом активно екранізуються на українських телеканалах та користуються попитом серед читачів Кегичівської ЦБС.
Тож звертайтесь до бібліотечного фонду Кегичівської центральної районної бібліотеки! Чекаємо всіх охочих пізнавати книжковий світ української друкованої книги.

 

Новини та події

26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району 26/06/2020
Конституція і молодь: погляд в сьогодення
Виставка-дискусія 25/06/2020
Майбутнє дітей України – вільне від наркотиків
Виставка-пересторога 25/06/2020
Високі думи, зоряні серця
Виставка-портрет (до 110-річчя від дня народження І.І.Неходи) 25/06/2020
Конституція України: традиційне і нове
Книжкова виставка 24/06/2020
Із вічного джерела поезії
Книжкова виставка 22/06/2020
Стала пам'ять обеліском
Книжкові виставки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16