16/11/2017 / Кегичівський р-н

Цінності, які належать усім і кожному

Засідання правового клубу за інтересами «Феміда» в Кегичівській ЦРБ

16 листопада 2017 року в приміщенні читального залу ПТУ-60 селища Кегичівка відбулося засідання правового клубу за інтересами «Феміда», що діє при Кегичівській центральній районній бібліотеці, присвячене Міжнародному Дню толерантності.

 

 

В ході години спілкування відбулося обговорення сутності поняття «толерантність», основних рис толерантності, толерантної поведінки в соціальних мережах. У вигляді ігрових занять намагалися визначити основні особливості уявлення про толерантну поведінку різних націй та релігій; адже почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів сприяє не тільки розвитку комунікативної культури спілкування, але і взаємопорозумінню серед молоді, зокрема переселенців.
Вчасно поінформований та застережений читач – запорука попередження девіантної поведінки й платформа для естетичного розвитку молодого покоління.
Тож під час заходу було проведено акцію «Жива бібліотека». Учні мали можливість розповісти про проблемні ситуації з життя у формі «Живих анотацій толерантності», отримали буклети з інформацією про Центр безоплатної правової допомоги, його реквізити тощо. Дана традиція – проведення Дня толерантності у вигляді акцій «Жива бібліотека», останнім часом (зокрема під час неоголошеної війни) популяризується у вісьмох областях України (від в м.Харків, м.Київ до м. Ужгород та прифронтових міст). Молодь вірить, що подібні заходи сприятимуть зменшенню по всій планеті випадків прояву насильства та екстремізму.
На завершення години спілкування бібліотекарі Кегичівської центральної районної бібліотеки запропонували ознайомитися з творами сучасних письменників, які останнім часом активно екранізуються на українських телеканалах та користуються попитом серед читачів Кегичівської ЦБС.
Тож звертайтесь до бібліотечного фонду Кегичівської центральної районної бібліотеки! Чекаємо всіх охочих пізнавати книжковий світ української друкованої книги.

 

Новини та події

08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 06/12/2019
На захист рідної землі
Урок мужності

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16