16/11/2017 / Кегичівський р-н

Цінності, які належать усім і кожному

Засідання правового клубу за інтересами «Феміда» в Кегичівській ЦРБ

16 листопада 2017 року в приміщенні читального залу ПТУ-60 селища Кегичівка відбулося засідання правового клубу за інтересами «Феміда», що діє при Кегичівській центральній районній бібліотеці, присвячене Міжнародному Дню толерантності.

 

 

В ході години спілкування відбулося обговорення сутності поняття «толерантність», основних рис толерантності, толерантної поведінки в соціальних мережах. У вигляді ігрових занять намагалися визначити основні особливості уявлення про толерантну поведінку різних націй та релігій; адже почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів сприяє не тільки розвитку комунікативної культури спілкування, але і взаємопорозумінню серед молоді, зокрема переселенців.
Вчасно поінформований та застережений читач – запорука попередження девіантної поведінки й платформа для естетичного розвитку молодого покоління.
Тож під час заходу було проведено акцію «Жива бібліотека». Учні мали можливість розповісти про проблемні ситуації з життя у формі «Живих анотацій толерантності», отримали буклети з інформацією про Центр безоплатної правової допомоги, його реквізити тощо. Дана традиція – проведення Дня толерантності у вигляді акцій «Жива бібліотека», останнім часом (зокрема під час неоголошеної війни) популяризується у вісьмох областях України (від в м.Харків, м.Київ до м. Ужгород та прифронтових міст). Молодь вірить, що подібні заходи сприятимуть зменшенню по всій планеті випадків прояву насильства та екстремізму.
На завершення години спілкування бібліотекарі Кегичівської центральної районної бібліотеки запропонували ознайомитися з творами сучасних письменників, які останнім часом активно екранізуються на українських телеканалах та користуються попитом серед читачів Кегичівської ЦБС.
Тож звертайтесь до бібліотечного фонду Кегичівської центральної районної бібліотеки! Чекаємо всіх охочих пізнавати книжковий світ української друкованої книги.

 

Новини та події

26/01/2021
Голокост – лихо століття
Виставка-пам’ять 26/01/2021
Скорботна свічка пам’яті святої
Виставка-нагадування 26/01/2021
Трагедія Голокосту в Україні
Тематична полиця 26/01/2021
Голокост – трагедія і героїзм
Патріотична викладка 26/01/2021
Я в пам’яті запалюю свічу
Виставка-нагадування 25/01/2021
Свічка Голокосту не згасне»
Тематична полиця 24/01/2021
Трагедія Голокосту в Україні
Відкритий перегляд літератури

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16