07/10/2017 / м. Первомайський

Пригоди навколо книги

БібліоНіч в Первомайській міській ЦБ

7 жовтня 2017 року, близько п’ятої години вечора біля Первомайської міської центральної бібліотеки почали збиратися гості. Зазвучала музика, і в молодіжному центрі «Комора» присутні дізналися про мету зустрічі, познайомилися з програмою вечора.

 

 

Відкрив вечір «Поетичний час». Учасники читали свої вірші і вірші відомих авторів. Обговорювали прочитане, висловлювали свою думку про поезію, ділилися враженнями. У легкій невимушеній атмосфері вечірнього чаювання відбувся обмін поетичними думками.
Далі перейшли в ігрову зону, де кожен мав можливістьвзяти участь в одній з трьох запропонованих ігор : Мафія, Дебати і Вікіпанк. Весело і цікаво проходили ігри, підготовлені молодіжною громадською організацією «Брейн Ап».
Далі учасники, поділені на команди, вирушили у детективний квест.
Гра почалась ще за дверима читального залу бібліотеки. Команди почули постріл, забігли в зал та побачили між книжковими стелажами «труп». І почалось слідство…
В ході слідства гравці завітали до «бібліотекаря», «охоронця», «прибиральниці», «читача» де отримували підказки та докази «злочину». Все це відбувалося майже в повній темряві зала. Для проходження всіх завдань квеста учасники читали вірші, відгадували загадки та кросворди, отримували листи. Молодь приємно здивувала знанням текстів та цитуванням творів. По закінченні гри «детективи» фотографувались з героями квесту.
Далі БібліоНіч продовжилась в Хабі «Комора». Кіномайданчик запропонував гостям бібліотеки перегляд кінофільму «Шерлок Холмс». Зручно розташувавшись на пуфах, глядачі розв’язували нелегкий детективний сюжет в нових пригодах героя.
Гостей бібліотеки захопила ідея БібліоНочі, всього в заході взяли участь 39 учасників. Насамкінець вони висловили побажання збиратися якомога частіше - для обміну досвідом та генерації нових креативних ідей. Цікаво було почути поради щодо наступних тем заходу. Знайшла відгук у справжніх любителів книг та читання ідея літературного детективного квесту.
«Ніч» закінчилась на позитивній ноті і залишила море задоволення, незабутні враження і надихнула бібліотекарів та читачів на проведення таких зустрічей і надалі. Проведення БібліоНочі для бібліотеки стане традиційним веселим, цікавим і пізнавальним заходом.

 

Новини та події

08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 06/12/2019
На захист рідної землі
Урок мужності

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16