07/10/2017 / м. Первомайський

Пригоди навколо книги

БібліоНіч в Первомайській міській ЦБ

7 жовтня 2017 року, близько п’ятої години вечора біля Первомайської міської центральної бібліотеки почали збиратися гості. Зазвучала музика, і в молодіжному центрі «Комора» присутні дізналися про мету зустрічі, познайомилися з програмою вечора.

 

 

Відкрив вечір «Поетичний час». Учасники читали свої вірші і вірші відомих авторів. Обговорювали прочитане, висловлювали свою думку про поезію, ділилися враженнями. У легкій невимушеній атмосфері вечірнього чаювання відбувся обмін поетичними думками.
Далі перейшли в ігрову зону, де кожен мав можливістьвзяти участь в одній з трьох запропонованих ігор : Мафія, Дебати і Вікіпанк. Весело і цікаво проходили ігри, підготовлені молодіжною громадською організацією «Брейн Ап».
Далі учасники, поділені на команди, вирушили у детективний квест.
Гра почалась ще за дверима читального залу бібліотеки. Команди почули постріл, забігли в зал та побачили між книжковими стелажами «труп». І почалось слідство…
В ході слідства гравці завітали до «бібліотекаря», «охоронця», «прибиральниці», «читача» де отримували підказки та докази «злочину». Все це відбувалося майже в повній темряві зала. Для проходження всіх завдань квеста учасники читали вірші, відгадували загадки та кросворди, отримували листи. Молодь приємно здивувала знанням текстів та цитуванням творів. По закінченні гри «детективи» фотографувались з героями квесту.
Далі БібліоНіч продовжилась в Хабі «Комора». Кіномайданчик запропонував гостям бібліотеки перегляд кінофільму «Шерлок Холмс». Зручно розташувавшись на пуфах, глядачі розв’язували нелегкий детективний сюжет в нових пригодах героя.
Гостей бібліотеки захопила ідея БібліоНочі, всього в заході взяли участь 39 учасників. Насамкінець вони висловили побажання збиратися якомога частіше - для обміну досвідом та генерації нових креативних ідей. Цікаво було почути поради щодо наступних тем заходу. Знайшла відгук у справжніх любителів книг та читання ідея літературного детективного квесту.
«Ніч» закінчилась на позитивній ноті і залишила море задоволення, незабутні враження і надихнула бібліотекарів та читачів на проведення таких зустрічей і надалі. Проведення БібліоНочі для бібліотеки стане традиційним веселим, цікавим і пізнавальним заходом.

 

Новини та події

21/09/2018
Сто днів звитяги
Історична година 21/09/2018
Символу миру та духовного розвитку
Майстер-клас 20/09/2018
Безсмертна слава партизан, що наближали перемогу
Ігри патріотів 20/09/2018
Ще довго в пам'яті болітиме війна
До 75-річчя визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників 20/09/2018
Чиста криниця
До дня народження Василя Сухомлинського 19/09/2018
Пам`ятай свою історію
Історична година 19/09/2018
Голубые васильки во ржи
Презентація книги

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2018   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16