12/10/2017 / Лозівський р-н

Лицарські серця

Історичний ракурс у Чернігівській сільській бібліотеці

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня, бібліотекар Чернігівської сільської бібліотеки-філії Лозівської ЦБС Лисенко Оксана провела для юних користувачів історичний ракурс «Лицарські серця».

До уваги школярів Чернігівського НВК було представлено відео про історію виникнення українського козацтва та про велику i тяжку працю, яка випала на долю козаків - бути оборонцями рідної землі. Українці ніколи не зазіхали на землі інших народів, не були загарбниками.
Учасники заходу, взявши участь у вікторині «Ми - роду козацького діти», демонстрували свої знання про видатних українських гетьманів, які прославили нашу рідну землю і залишилися навіки в пам’яті народу у піснях, думах, казках. Так, як наші пращури–козаки ревно обороняли кордони наших земель, так і сьогодні українські воїни, учасники АТО, у боротьбі з російськими загарбниками відстоюють її суверенітет і територіальну цілісність.
Про їх великий героїзм і відвагу повідала читачам презентація книг на тему «Герої завжди поміж нас». Бібліотекар наголосила, що наша держава з давніх-давен славиться вільними і мужніми, працьовитими і добрими, сильними і самостійними українцями, які шанують традиції, звичаї та обряди. Під час заходу кожен з присутніх розумів, шо сьогодні, коли ми пережили Революцію Гідності, вшанували героїв Небесної Сотні, стали свідками неоголошеної війни на Сході України, ми гостро відчуваємо глибину втрат.
Для постійних відвідувачів та гостей бібліотеки була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Сила нескорених», на якій представлена література, присвячена захисникам нашої Вітчизни, про героїчне минуле та сучасне життя українського війська.
Бібліотекар Лисенко Оксана Леонідівна акцентувала увагу дітей на тому, що треба дбайливо ставитися до національних надбань та історії нашого народу, адже збулася мрія багатьох століть українських патріотів: Україна стала соборною, незалежною, самостійною державою. Загалом, захід пройшов в дусі патріотизму та почуття гідності за нашу Батьківщину. І наприкінці бібліотекар побажала всім гідно нести славу наших предків.

 

Новини та події

23/02/2018
Наша мова – мова вічної землі, наше слово – слово вічного народу
Літературно-поетичну година 23/02/2018
Методика систематизації фонду за класифікацією УДК
Семінар-практикум 22/02/2018
Светила русской поэзии
Поэтический вечер 22/02/2018
Малевич і Україна
Мистецько-краєзнавча година 22/02/2018
Незвичайна зимова пригода
Театралізоване дитяче свято 22/02/2018
Мова рідна – то життя народу
Заходи до Міжнародного Дня рідної мови 22/02/2018
Повсякденне життя. Моральний стан радянського суспільства
Екскурсія до краєзнавчого музею

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2018   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16