02/10/2017 / м. Ізюм

Урочистості в Ізюмській міській бібліотеці з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек

Цього року в Ізюмській центральній міській бібліотеці урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек пройшли у незвичному форматі. Працівники міської книгозбірні запросили шанувальників літератури і просто творчих людей на biblio-party.

 

 

Було підготовлено своєрідне театралізоване дійство, де знайшлося місце і поетичному слову, і хореографічній композиції у виконанні номінантки цьогорічного конкурсу «Найкращий читач-2017» учениці 7-Б класу гімназії №3 Слєпушкіної Олександри. Через мультимедійний екран можна було осягнути етапи історичного розвитку бібліотечної сфери, потішитися бібліотечним блокбастером відомих фільмів минулого.
Переможці 11 туру «Найкращий читач -2017» учень 7-А класу гімназії №1 Дмитро Долгарьов та учениця 8-Б класу гімназії №1 Кваша Катерина представили всім гумористичну сценку «Звідкіля беруться бібліотекарі?».
А потім працівники бібліотеки взяли участь у гумористичному бібліотренінгу «Нові підходи в освітленні терапевтичної дії йоги на організм обслуговуючого бібліотекаря в процесі обслуговування користувачів», який підготувала та провела методист Ізюмської ЦБС Овсієнко Людмила. В Ізюмській книжковій світлиці зустрілися дві кумасі Палажка та Параска, які поділилися враженнями після подорожі по бібліотеках Європи.
Гості з цікавістю переглянули фотосушку «Ізюм читає» та книжкову виставку «Бібліотека: вчора, сьогодні, завтра».
Креативності, нових ідей, цікавих проектів побажала колегам директор центральної міської бібліотеки Оксана Завгородня. Заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Мацокін і начальник управління культури міської ради Олена Яснова відзначили роль книгозбірень у формуванні світогляду ізюмчан, зосередилися на нових формах і методах діяльності в сучасних умовах. Кращим працівникам бібліотек були вручені квіти, книги й грамоти обласного Управління культури і туризму, голови міста та Управління культури Ізюмської міської ради. Бібліотекарі-освітяни отримали грамоти від начальника Управління культури Олени Яснової за тісну, плідну співпрацю з бібліотеками міста.
До учасників зібрання зі щирими вітаннями звернулися член літературного об’єднання «Слово» Тетяна Гребеню, яка прочитала власні вірші, колишній директор дитячої художньої школи імені С. Васильківського Любов Юшманова - представник бібліотечної династії та директор ЦРБ Валентина Лисаченко, чиє життя цілком і повністю віддане бібліотечній професії.
Атмосфера позитиву, гарного настрою та свята зберігалася і в кулуарах.

 

Новини та події

21/09/2018
Сто днів звитяги
Історична година 21/09/2018
Символу миру та духовного розвитку
Майстер-клас 20/09/2018
Безсмертна слава партизан, що наближали перемогу
Ігри патріотів 20/09/2018
Ще довго в пам'яті болітиме війна
До 75-річчя визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників 20/09/2018
Чиста криниця
До дня народження Василя Сухомлинського 19/09/2018
Пам`ятай свою історію
Історична година 19/09/2018
Голубые васильки во ржи
Презентація книги

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2018   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16