28/09/2017 / Лозівський р-н

Бібліотека: інформація, знання, успіх

До Всеукраїнського дня бібліотек (Лозівська ЦБС)

28 вересня 2017 року працівники Лозівської централізованої бібліотечної системи відзначили свято Всеукраїнського дня бібліотек, яке відбулося в залі засідань районної державної адміністрації.

Ведучі свята – провідні бібліотекарі ЦРБ С.М.Вовк та В.Г.Шелавіна – розпочали його такими словами:
Вже вересень відходить від причалу,
На крилах літо понесли лелеки.
А в нас сьогодні професійне свято,
У нас – працівників бібліотеки.
З теплими словами привітання до бібліотекарів звернулися: перший заступник голови Лозівської РДА Петренко Ю.І.,начальник відділу культури і туризму Лозівської РДА Федорчук Т.В., директор Лозівської ЦБС Макаренко Н.О.
Грамотами Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації були нагороджені: Горбацевич К.А. – провідний методист ЦРБ та Бараш С.О. - завідуюча Краснопавлівської міської бібліотеки-філії №2. Грамоти районної державної адміністрації та районної ради отримали: Зозуля О.С. – завідуюча Катеринівської сільської бібліотеки-філії і Терещенко А.М. –бібліотекар Полтавської сільської бібліотеки-філії. Відділ культури і туризму Лозівської РДА відзначив роботу Сухомлин І.В. – завідуючої Надеждівської сільської бібліотеки-філії та Ніколаєнко Л.В – бібліотекаря Орільської міської бібліотеки-філії №1.
Від районної державної адміністрації та районної ради бібліотеки Лозівської ЦБС одержали також цінні подарунки: телевізор і два ноутбуки для Орільської міської бібліотеки-філії №1, ноутбук для відділу комплектування ЦРБ, 18 електронних книжок для кращих бібліотек району.
На святі також були оголошені та нагороджені грамотами і подарунками бібліотеки – переможці огляду-конкурсу з національно-патріотичного виховання «Всім серцем любіть Україну свою…».
З великим задоволенням бібліотекарі взяли участь у церемонії нагородження званнями ''Бібліотріумф - 2017'', а пісні, якими привітали присутніх працівники районного будинку культури, створили веселу, святкову атмосферу.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16