14/09/2017 / Лозівський р-н

Всім серцем любіть Україну свою…

Огляд-конкурс (Лозівська ЦБС)

На виконання Указу Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки», з 6 по 13 вересня 2017 року серед бібліотек-філій Лозівської ЦБС було проведено районний огляд-конкурс патріотичного спрямування «Всім серцем любіть Україну свою…».

 

 

В конкурсі взяли участь 22 бібліотеки-філії, в яких пройшли масові заходи для всіх категорій читачів за такими напрямками:
- виховання почуття власної гідності, гордості за героїчне минуле і сьогодення народу України;
- виховання любові до рідного краю;
- виховання любові, поваги до своїх національних особливостей;
- громадянсько-правове виховання поваги до Конституції, Законів України, державних символів;
- виховання любові до культурного спадку свого народу;
- толерантне ставлення до представників інших національностей;
Так, про любов до рідного краю, свого села, батьківської домівки йшла мова на заходах:
Надеждівської сільської бібліотеки-філії / історична мандрівка «Мій рідний край, ти Батьківщини частка»/, Катеринівській сільській бібліотеці-філії / краєзнавчий мікс «Дивосвіт історії рідного краю»/, Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 / краєзнавчий круїз «Про рідний край у книги запитай»/, Орільській міській бібліотеці-філії №2 /он-лайн журнал «Орільчани»/. Учасників цих заходів дуже зацікавив вражаюче багатий фото- та відеодокументальний краєзнавчий матеріал, зібраний бібліотекарями.
Про державні та народні символи України говорили в Смирнівській, Плисівській, Павлівській,Чернігівській сільських бібліотеках-філіях. Розповіді бібліотекарів доповнювали прекрасні виставки-експозиції.
На веселих українських вечорницях побували користувачі Тихопільської бібліотеки-філії, нашій неповторній вишиванці була присвячена народознавча стежина «Вишиванки – свято української душі» в Михайлівській бібліотеці-філії.
Примножувати родинні традиції, виховувати глибокі почуття любові до рідного краю, батьків, свого роду закликали: родинне свято «Родина,родина-від батька до сина» в Миронівській бібліотеці-філії та історико-етнографічна програма «Хай квітне славна Україна: рід, родовід, сім’я, родина» в Новоіванівській бібліотеці-філії.
В Перемозькій сільській бібліотеці зібрались читачі на коло спілкування «Ми – українці. Ти і я!». Були запрошені дорослі і діти – майбутнє України. Кожен з присутніх мав змогу сказати, що для нього значить Україна та яке місце вона займає в його серці. Розмова була хвилюючою, щирою. В Яковлівській бібліотеці-філії пройшов урок мужності «Від революції Гідності до сьогодення», на якому були розглянуті поняття: «єдність», «герой», «патріот».
Підведення підсумків огляду-конкурсу та нагородження переможців відбудеться на святковій нараді, присвяченій Всеукраїнському дню бібліотек 29 вересня 2017 року.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16