06/09/2017 / Лозівський р-н

Дивосвіт історії рідного краю

Краєзнавчий мікс у Катеринівській сільській бібліотеці

6 вересня 2017 року Катеринівська сільська бібліотека-філія Лозівської ЦБС запросила своїх читачів до подорожі у минуле. Краєзнавчий мікс «Дивосвіт історії рідного краю», що проходив у рамках районного огляду-конкурсу сільських бібліотек, зібрав у читальному залі катеринівців, щиро захоплених історією рідного села.

 

 

Дуже приємно було бачити серед гостей працівників сільської ради та дитячого садка, О.І.Тягло - праонуку одного з перших поселенців Катеринівки, поетесу Н.В.Коблову та автора-упорядника збірки «Гордість Лозівщини – моя Катеринівка» О.Г.Козороза. Кожен з них – це жива сторінка літопису нашої маленької Батьківщини.
Чудовим початком свята стали пісня Н.В.Коблової та С.П.Сидоренка «Катеринівко моя», яку подарував гостям бібліотеки жіночий вокальний ансамбль «Сузір’я», та улюблена пісня багатьох поколінь катеринівців «Моє рідне село» у виконанні художнього керівника Катеринівського СБК Р.В.Іончикової.
Запрошені слухали розповідь завідувачки бібліотеки О.С.Зозулі про заснування Катеринівки, Михайлівки та інших сіл Катеринівської сільської ради, подорожували її мальовничими куточками за допомогою віртуальної екскурсії «Край золотавих ланів», куштували воду з легендарної кринички, з якої, за переказами, пила Катерина ІІ, згадували розповіді дідів і прадідів про минулі часи та мріяли про мирне та щасливе майбутнє.
З гордістю розповідала про досягнення та здобутки нашої громади секретар Катеринівської сільської ради М.А. Пелюшенко. Звістка про проведення ремонту глядацької зали сільського Будинку культури викликала у залі бурхливе пожвавлення. У пам’яті присутніх відразу зринули і чудові концерти столичних колективів, і кіносеанси, які збирали повний зал глядачів, і випускні вечори, і гастролі відомих кіноакторів, і виступи самодіяльних колективів, і багато інших свят та подій, які об’єднували катеринівців у минулі роки.
Після закінчення заходу читачі ще довго не розходилися - розглядали фотографії, книги та альбоми, знайомилися з новинками краєзнавчого куточка, обговорювали почуте і побачене, а на прощання бажали дослідникам нових цікавих досягнень та відкриттів.

 

Новини та події

12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято 12/12/2019
Актуальні зміни в законодавстві
Семінар

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16