22/08/2017 / Ізюмський р-н

Моє ім’я - Україна

Книжково-ілюстративні виставки в Ізюмській ЦРБ

День Незалежності – це свято, яке в історію України вписав кожен із нас своєю боротьбою, чесною працею. Це є вираженням історичного прагнення нашого народу до свободи, умовою втілення його бажання бути справжніми господарями на власній землі.

 

 

Святкування головного свята країни, Дня Незалежності, завжди в полі зору книгозбірень. Саме темі державотворення, поступам незалежності, історії, культури України, походженню українського народу, видатним діячам, національній символіці держави, національній ідеї, національному вихованню молоді, присвячено низку книжково-ілюстративних виставок, які розміщені на абонементі та в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки. Серед них «Державний прапор України – святиня нашого народу»; «Моє ім’я - Україна»; виставка - хроніка «Історія України в подіях», яка містить розділи: «Що дала Україна світові», «Україна: від кочового племені до суверенної держави», «Україна – єдина країна: героїчна, поетична, мальовнича». На виставці представлені наступні книги: «Події, що змінили Україну», «Українська нація: шлях до самовизначення» Панченка П., «Видатні постаті в історії України XX ст.» та інші.
Працівники бібліотеки 22 серпня 2017 року провели коментований перегляд виставки, в ході якого закликали своїх читачів вивчати історію нашої держави, нашого краю, щоб пам’ятати, шанувати її та будувати своє щасливе майбутнє.
Напередодні свята директор центральної районної бібліотеки, заслужений працівник культури В.Лисаченко, у своєму радіовиступі «Україна від минулого до сьогодення» привітала всіх мешканців Ізюмщини з Днем Державного прапора та Днем Незалежності.
Віримо в майбутнє України і бажаємо, щоб свято Незалежності принесло в українські родини щастя, добро, мир та любов. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16