13/07/2017 / Кегичівський р-н

Плановий виїзд до сільських бібліотек Кегичівської ЦБС

13 липня 2017 року делегація у складі т. в. о. начальника відділу культури Карунської Ірини, директора Кегичівської централізованої бібліотечної системи Пахомової Римми та провідних методистів ЦРБ Бірюкової Наталії і Пахомової Альони відвідали Софіївську і Рояківську сільські бібліотеки-філії із методичною допомогою рекомендаційно-консультаційного характеру за наступними пунктами: ведення щоденників роботи закладів культури та читацьких формулярів, розстановка бібліотечних фондів, наявність та стан книжкових виставок, тематичних куточків, планів роботи, загальний стан приміщення та прилеглої території.

 

 

Рояківська сільська бібліотека-філія, якою завідує Біліченко Наталія Григорівна, приємно вразила своєю атмосферою та загальним оформленням інтер’єру – затишно, чисто, скрізь відчувається господарська рука, з любов’ю створені кожна виставка, кожен стенд, усі елементи інтер’єру бібліотеки. Перше, що привертає увагу при вході на територію бібліотеки - це нещодавно установлений майданчик відпочинку із квітучими клумбами та гойдалками, на яких можна читати улюблені книги. Сама ж будівля бібліотеки досить висока і простора. Але вже за кількістю років потребує ремонту та більш пильного догляду.
Наступним пунктом відвідування в цей день була Софіївська сільська бібліотека-філія. Відразу ж помітні нові, щойно замінені, вікна та двері.
Завідуюча бібліотекою Бондаренко Тамара Іванівна провела фахівців із району приміщеннями своєї бібліотеки, ознайомлюючи з процесом ведення роботи. В бібліотеці розміщені стенди, що відображають проведену та заплановану роботу закладу, створені постійно діючі виставки. Також варто відмітити, що за кошти місцевого та районного бюджетів тут ведуться ремонтні роботи.
На будь-якому етапі суспільного розвитку необхідно робити все для збереження існуючих традицій і надбань, впроваджуючи щось нове, свіже, неповторне, і в цьому чи не найважливішу роль відіграє саме сільська культура. І хоча загальні умови, в яких працюють наші колеги на селі потребують покращення, сподіваємось, що саме методична підтримка з нашого боку є досить доречною і вчасною!

 

Новини та події

18/10/2017
Життя людини – не предмет торгівлі
Круглий стіл в Близнюківській РБД 18/10/2017
Ознайомлення з актами законодавства з питань протидії торгівлі людьми
Тематична година
(Краснокутська ЦБС)
18/10/2017
Семінар-нарада з планування роботи сільських бібліотек Лозівської ЦБС

18/10/2017
Людська небайдужість врятовує життя
Засідання круглого столу в Вовчанській юнацькій бібліотеці 17/10/2017
Знаємо свої права
Iнформаційнф лекція в Кегичівській ЦРБ
15/10/2017
Герої на сторожі миру
Патріотична година в Вовчанській юнацькій бібліотеці 14/10/2017
Легенди Сахновщини
Похід на ярмарок
(Сахновщинська ЦБС)

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2017   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16