13/07/2017 / Кегичівський р-н

Плановий виїзд до сільських бібліотек Кегичівської ЦБС

13 липня 2017 року делегація у складі т. в. о. начальника відділу культури Карунської Ірини, директора Кегичівської централізованої бібліотечної системи Пахомової Римми та провідних методистів ЦРБ Бірюкової Наталії і Пахомової Альони відвідали Софіївську і Рояківську сільські бібліотеки-філії із методичною допомогою рекомендаційно-консультаційного характеру за наступними пунктами: ведення щоденників роботи закладів культури та читацьких формулярів, розстановка бібліотечних фондів, наявність та стан книжкових виставок, тематичних куточків, планів роботи, загальний стан приміщення та прилеглої території.

 

 

Рояківська сільська бібліотека-філія, якою завідує Біліченко Наталія Григорівна, приємно вразила своєю атмосферою та загальним оформленням інтер’єру – затишно, чисто, скрізь відчувається господарська рука, з любов’ю створені кожна виставка, кожен стенд, усі елементи інтер’єру бібліотеки. Перше, що привертає увагу при вході на територію бібліотеки - це нещодавно установлений майданчик відпочинку із квітучими клумбами та гойдалками, на яких можна читати улюблені книги. Сама ж будівля бібліотеки досить висока і простора. Але вже за кількістю років потребує ремонту та більш пильного догляду.
Наступним пунктом відвідування в цей день була Софіївська сільська бібліотека-філія. Відразу ж помітні нові, щойно замінені, вікна та двері.
Завідуюча бібліотекою Бондаренко Тамара Іванівна провела фахівців із району приміщеннями своєї бібліотеки, ознайомлюючи з процесом ведення роботи. В бібліотеці розміщені стенди, що відображають проведену та заплановану роботу закладу, створені постійно діючі виставки. Також варто відмітити, що за кошти місцевого та районного бюджетів тут ведуться ремонтні роботи.
На будь-якому етапі суспільного розвитку необхідно робити все для збереження існуючих традицій і надбань, впроваджуючи щось нове, свіже, неповторне, і в цьому чи не найважливішу роль відіграє саме сільська культура. І хоча загальні умови, в яких працюють наші колеги на селі потребують покращення, сподіваємось, що саме методична підтримка з нашого боку є досить доречною і вчасною!

 

Новини та події

21/06/2018
В наших долонях земля
Засідання бібліо-клубу "Юні натуралісти" 21/06/2018
Ми йшли до тебе, Перемого!
Цикл книжкових виставок 21/06/2018
Університет третього віку
Тренінги 21/06/2018
Життєстверджуючий талант
До дня народження Еріха Марії Ремарк 21/06/2018
Ніч сколихнулась вибухами бою
Урок мужності 21/06/2018
Т.Г.Шевченко – наш український Прометей
Презентація книги 20/06/2018
«КнигоЛіто – 2018» в бібліотеках Лозівщини

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2018   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16