01/07/2017 / Ізюмський р-н

Форум громадського суспільства в м. Ізюм

Місто Ізюм стало одним із переможців конкурсу з картування громад, який реалізується в межах дворічного проекту «Містки громадської активності». Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується ВГО «Українська бібліотечна асоціація» у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016 – 2018 рр.
1 липня 2017 року на базі Ізюмської центральної районної бібліотеки відбувся І Форум громадського суспільства, організаторами якого є ГО «Громадська ініціатива Ізюмський шлях», Ізюмський міський громадський центр «РОЗВИТОК» та Ізюмська центральна районна бібліотека.

 

 

Учасники Форуму – представники ОСББ, журналісти, громадські активісти, діячі культури, молодь – зібралися, щоб обговорити проблеми міста, його сильні та слабкі сторони, потенціал, а також пошук ресурсів для вирішення питань ізюмської громади.
Організатори виступили перед присутніми з презентаціями: «Громадянське суспільство Ізюмщини. Стан і перспективи» (В. Носачов), «Бюджет участі у місті Ізюм» (М. Адіханян), «Ізюмщина починається з кожного з нас» (О. Турчин), «KyivDialogue» (В. Черевко, координатор в Харківській обл.) та інші.
В другій частині Форуму учасники продовжили свою роботу в групах: «Правозахист та проблеми ВПО», «Соціальна, молодіжна, клуби по інтересах», «Міський розвиток та комунальні питання», а також «Культура і духовність», в якій прийняли участь працівники центральної районної бібліотеки.
Модератори груп озвучили ряд пропозицій щодо розвитку громадянського суспільства. Увага, зокрема, акцентувалася на взаєминах громадських організацій з органами влади міста і району. Всі напрацювання будуть виставлені для ознайомлення широкому загалу.
Проект покликаний покращувати зв’язки і співпрацю між цільовими групами, що сприятиме суспільному діалогу та кращому взаєморозумінню, а також підвищить залучення місцевих спільнот до впровадження соціально-економічних змін.
За допомогою позначок на карті ініціативна група проекту зафіксує місця, на які треба звернути увагу активних громадян.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16