05/03/2013 / Лозівський р-н

Земля, звідки ми родом

Зустріч поколінь (Лозівська ЦБС)

У Перемозькій бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшла зустріч поколінь, присвячена 90-річчю з дня заснування Лозівського району.

 

 

З цієї нагоди у бібліотеці оформлена книжкова виставка-розповідь «Мій рідний край, моя історія жива», на якій представлені книги про створення Лозівського району та виникнення Перемозької сільської ради, пройшла презентація рукописної книги «Земля, звідки ми родом», яку створили Перемозький сільський голова Халюта В.М., завідуюча Перемозької бібліотеки-філії Полякова О.М. та директор Будинку культури Куліш Н.В., було представлено мапу Лозівського району 1929 року видання, яку подарував бібліотеці читач Мащенко Р.В.
Гості свята, зокрема, сільський голова Халюта В.М., голова ветеранської організації Єфименко Л.І., заслужений працівник сільського господарства України Хицунов П.Т. розповіли про історію Перемозької сільської ради та знаменитих людей краю. А представники молодого покоління Денисенко Альона, Биковська Настя, Халюта Ігор та Буд-Гусаїм Павло поділились своїми думками про те, яким вони уявляють свій рідний край в майбутньому та, що необхідно для цього зробити.
Багато цікавих фактів дізналися учасники зустрічі про свою малу Батьківщину. Зокрема, вчитель історії Куштим Л.О. розповіла, що письменник Ю. Дольд-Михайлик, відомий творами «І один у полі воїн» та «Над Шпрее клубочаться хмари», жив у селі Кім, яке знаходилось на території Перемозької сільської ради. І у ньому жили вихованці дитячих будинків, батьки яких були репресовані.
Не обійшлося, звичайно, і без спогадів.
Та яке ж свято без пісні, адже пісня – душа народу. Своїм чарівним співом присутніх порадували співачки О. Губар, М. Гоженко, В. Баженова.
Учасники заходу ознайомилися з творчістю народних майстринь Л. Курлович та Л. Клокун.
Загалом, зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері.

 

Новини та події

17/05/2019
Знай про Європу більше
До дня Європи в Україні 16/05/2019
Невідомий Китай
Виставка поробок 16/05/2019
Вишиванка - душа України
Книжкова виставка 16/05/2019
Тяжкий шлях до правди
Година історії 16/05/2019
Життя у вишивці, а вишивка - життя
Книжкова виставка 16/05/2019
День вишиванки у бібліотеці
16/05/2019
Гортаючи глобус
Літературний круїз

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16