08/06/2017 / Кегичівський р-н

Харківщина туристична

Участь у презентації (Кегичівська ЦБС)

Харківщина – це великий діловий, культурний та промисловий центр, але окрім цього це й туристичний регіон, багатий на історичні, культурні, природні пам’ятки, об’єкти, місцевості, які варто відвідати.
Щоб довести це, саме перед сезоном літніх відпусток, 2 червня 2017 року, в м. Харків в презентаційно-виставковому центрі «РАДМІР ЕКСПОХОЛ» відбувся презентаційний захід «Харківщина туристична», організаторами якого виступили обласна державна адміністрація спільно з обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

 

 

Цього дня програма заходу складалася з власне туристичної виставки «Харківщина: туристичні відкриття» і ділової та розважальної програми, презентацій туристичних маршрутів, виступів творчих колективів міста Харків та різних районів області.
Даний туристичний захід мав на меті забезпечення розвитку внутрішнього в’їзного туризму в області, зробивши у цьому році акцент на активний відпочинок, презентуючи продукти в сфері активних видів туризму та відпочинку: водного, спортивного, кінно-спортивного, велосипедного, оздоровчого, а також полювання, рекреаційного рибальства, індустрії активного відпочинку тощо.
До участі у заході були запрошені представники різних областей України, підприємства індустрії активного відпочинку, туристичні агенції, готелі, бази відпочинку, садиби сільського зеленого туризму, національні природні парки, оздоровчі заклади, музеї, кафедри туристичного бізнесу вищих навчальних закладів. Загалом цьогоріч на «Харківщині туристичній» свої туристичні цікавинки презентували 120 учасників. Кожен з них відкривав для присутніх у своєму власному баченні щось своє, щось нове, особливе, притаманне тільки тій чи іншій місцевості.
Кегичівський район у даному заході представляла делегація від відділу культури і туризму Кегичівської РДА у складі начальника відділу культури і туризму Олени Терех, директора Кегичівської ЦБС Римми Пахомової, директора Кегичівського РБК Ірини Карунської, провідного методиста Кегичівської ЦРБ Альони Пахомової, методиста Кегичівського РБК Валентина Ткаченка, майстрині-лялькарки Валентини Насєдкіної.
Туристична експозиція з елементами українського колориту яскравою гостинною назвою «Вас вітає Кегичівщина» заохочувала гостей дізнатися про найцікавіші туристичні об’єкти і місцевості та види туристичного відпочинку у нашому краї. Усім бажаючим наші туристичні гіди розповідали про туристичний маршрут «Стежками рідної Кегичівщини», демонстрували два фотостенди «Диво Андріївки – фундуковий сад» та «Рибальство і полювання на Кегичівщині», звертали увагу на композиції, на одній з яких розмістилися ляльки-мотанки наших кегичівських майстринь, а на другому цілісністю своєї різноманітності вабив щедрий експозиційний стіл, що відображав особливу церемонію чаювання на Кегичівщині з ароматним трав’яним чаєм, зібраним на просторах нашого району, що став надзвичайно популярним ексклюзивом, ліщиною з фундукового саду та солодким медом. Усі бажаючі мали змогу почастуватися дарами Кегичівської землі, відчувши духмяний смак різнотрав’я і нектарного солоду. Навіть ті, хто бігло проходив повз виставку, не міг не помітити захоплюючі око презентації, що безперервно відкривали на широкому екрані мальовничі куточки Кегичівщини, моменти подорожей Федерації велосипедного руху району, краєвиди туристичних родзинок нашого краю – Солоного озера та фундукового саду.
Велика кількість присутніх була відверто зацікавлена нашою виставкою, дуже в нагоді стала друкована продукція: туристичний буклет «Стежками рідної Кегичівщини» та туристично-історичний дайджест «Диво Андріївки – фундуковий сад».
Звичайно ж, і нашу експозицію відвідали заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина та директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок. Пригощаючи трав’яним чаєм, методист Кегичівської ЦРБ Альона Пахомова для організаторів провела короткий екскурс основними туристичними об’єктами Кегичівщини. Очільники заходу уважно роздивлялись фотостенди, переглядали буклети і спілкувались з нашими тургідами, а також особисто ставили питання про фундуковий сад його творцю і засновнику Сергію Караптану.
По завершенню виставки «Харківщина: туристичні відкриття» представниками оргкомітету учасникам було вручено сертифікати за участь. Також були відмічені і майстри декоративно прикладного мистецтва, що експонували свої вироби на даній виставці. Кегичівсьий район своїм живописом та крапковим розписом представила Пугач Марина, яка отримала у подарунок безкоштовний сет навчання вейкбордінгу.
Вважаємо, що наша делегація чудово впоралася із поставленим завданням і гідно представила Кегичівщину на даному заході поряд з іншими учасниками. Окрім цього кожен дізнався для себе щось нове і цікаве про Харківщину та інші області нашої країни у туристичному аспекті, отримав неабиякий досвід та зробив певні висновки і орієнтири на майбутнє.
А вже по дорозі додому наша команда ще раз довела, що Харківщина – це прекрасний мальовничий край, зупинившись просто на узбіччі швидкісної сімферопольської траси, де фіолетово-бузковими спалахами буяла «віка озима», щоб поспілкуватися з природою та зарядитися невичерпною енергією після виснажливого, але надзвичайно цікавого та насиченого робочого дня.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16