29/05/2017 / Кегичівський р-н

Виїзний день фахівця для спеціалістів Кегичівської ЦБС

29 травня 2017 року на базі Слобожанської міської бібліотеки-філії було проведено виїзний день фахівця для спеціалістів Кегичівської ЦБС за темою «Бібліотека-інформація-знання-успіх», який провела команда працівників ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» на чолі з її директором Жаровою Маргаритою Володимирівною.

 

 

На семінарі були присутні працівники відділу культури і туризму Кегичівської РДА, Кегичівської ЦРБ і ЦДБ, завідуючі сільськими бібліотеками-філіями. Під час заходу у презентаційній формі було висвітлено вкрай актуальні та важливі на даний момент теми.
З питанням «Патріотичне виховання в сучасній бібліотеці: комплексний підхід» виступила директор ОКЗ «ХОБЮ» Жарова Маргарита Володимирівна. В цікавій та доступній формі про сутність, переваги та недоліки децентралізації розповіла заступник директора ОКЗ «ХОБЮ» Медведська Марія Сергіївна, продемонструвавши дві презентації – «Культура і децентралізація: досвід Тернопільщини з реформування бібліотечної системи» (за підсумками Всеукраїнського семінару заступників директорів обласних бібліотек для юнацтва, молоді «Вплив децентралізації влади на розвиток бібліотек України для юнацтва, молоді») та «Навколо знань єднаймо громаду» – новий проект ОКЗ «ХОБЮ».
Тему «Актуальні питання організації бібліотечних фондів» з акцентом на відповідний сектор законодавчо-нормативної бази висвітлила завідуюча відділом комплектування та збереження фонду ОКЗ «ХОБЮ» Марченкова Еліна Петрівна. Радник військового комісара Харківського обласного військового комісаріату Чередніченко Анатолій Миколайович висвітлив проблематику необхідності адекватного національно-патріотичного налаштування усіх поколінь та перебудови свідомості у зв’язку з нинішнім непростим етапом становлення нашої держави.
Семінар, який на меті мав обмін досвідом між працівниками бібліотечної сфери, був конструктивним, пізнавальним і дуже корисним. Після його завершення для всіх бажаючих відбулася екскурсія по краєзнавчому музею селища Слобожанське та до Братської могили цього ж населеного пункту, яку провела директор краєзнавчого музею Абдиєва Валентина Володимирівна.
Наприкінці виїзного дня фахівця начальник відділу культури і туризму Кегичівської РДА Терех Олена Олегівна подякувала працівникам із ОКЗ «ХОБЮ» за такі змістовні та інформативні виступи, які дали підґрунтя для роздумів з багатьох аспектів нашої спільної праці.
Усі присутні лишилися задоволені заходом, а гості з міста Харків прощались з найкращими відгуками.

 

Новини та події

26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району 26/06/2020
Конституція і молодь: погляд в сьогодення
Виставка-дискусія 25/06/2020
Майбутнє дітей України – вільне від наркотиків
Виставка-пересторога 25/06/2020
Високі думи, зоряні серця
Виставка-портрет (до 110-річчя від дня народження І.І.Неходи) 25/06/2020
Конституція України: традиційне і нове
Книжкова виставка 24/06/2020
Із вічного джерела поезії
Книжкова виставка 22/06/2020
Стала пам'ять обеліском
Книжкові виставки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16