25/05/2017 / м. Люботин

Книга відкриває світ

Читацький марафон у Люботинській ЦДБ

У Люботинській центральній дитячій бібліотеці відбувся тиждень читацького марафону. За мету бібліотекарі ставили показати першокласникам широкий світ дитячої книги, різноманітність почуттів, які відчуває людина читаючи книгу, дати можливість маленьким читачам вибрати для себе щось цікаве і особливе, формувати їх читацькі інтереси, рекламувати книгу.

 

 

22 травня 2017 року відбулося «Свято юного читача», на яке завітали учні 1-А та 1-Б класів ЗОШ №4. Діти мали змогу переглянути та взяти додому багато цікавих газет та журналів, які допоможуть гарно підготуватися до уроків, написати реферат на будь-яку тему, довідатись про життя зірок спорту, чудеса природи і техніки. До уваги дітей представлена виставка «Шануйте, любіть книжки !», яку презентувала завідуюча Поясник І.М. Під час заходу проведено усне опитування "Книга моєї мрії".
24 травня відбулася посвята в читачі дітей 4-го класу школи-інтернату «Дивосвіт», було весело і цікаво в компанії казкових героїв Королеви Книг та Незнайки. Діти дружньою компанією залюбки занурилися у казково-книжкову країну «Мільйон казок, пригод і таємниць».
З казковими героями провели бібліотечний флешмоб, на якому діти гралися, розважалися, відгадували загадки, відповідали на питання інтелектуальної вікторини «Бенефіс Незнайки», де отримали заохочувальні призи.
25 травня до бібліотеки завітали учні першого класу НВК №2, яким була проведена ознайомча екскурсія по бібліотеці, бесіда «Книжка мій найкращий – друг» та посвята в читачі.
Веселий вереск та радісний сміх, найкращий доказ, що діти отримали море задоволення. Тиждень читацького марафону добіг кінця. Що тільки не відбувалося впродовж цього тижня у нашій бібліотеці! Цікаві зустрічі, незабутні знайомства, ігри і забавлянки для наймолодших.
З кожним заходом, проведеним бібліотекарями, читачі здобувають не тільки нові знання, а ще й розширюють світогляд і отримують частинку любові і тепла.
Кожна книжка - це друг, який веде нас у дивовижний і чудовий світ, знайомить із прекрасними людьми. Приємно бачити що читаючи книжки, діти стають добрішими і мудрішими. Літературні герої цікавих книжок чекають вас в бібліотеці. Отже, читайте, любіть казки, прислухайтеся до їхньої мудрості!

 

Новини та події

13/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Виховна година 12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16