16/05/2017 / Близнюківський р-н

Разом – проти насильства та дискримінації в сім’ї

Засідання круглого столу в Близнюківській ЦБ

16 травня 2017 року в читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки начальником відділу Близнюківського Бюро правової допомоги було проведено засідання круглого столу на тему: «Разом – проти насильства та дискримінації в сім’ї», в якому взяли участь представники служби у справах дітей Близнюківської РДА, Близнюківського районного центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА, начальник відділу ДРАЦСу ГТУЮ у Харківській області, інспектор Близнюківського районного сектору пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації та бібліотечні працівники.

 

 

Під час засідання було обговорено питання насильства в родині, що до цього спонукає, які фактори впливають та які наслідки має це для дітей. Прийнято вважати, що насильство в родинах – це проблема тільки неблагополучних родин, і майже завжди сімейне насильство пов’язане з пияцтвом і бідністю. Однак це зовсім не так, насильство властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому. Тому необхідно більше приділяти уваги батькам щодо виконання своїх обов’язків по відношенню до дітей.
Також обговорювався порядок реєстрації народження та місця проживання дитини, зокрема начальник відділу ДРАЦСу ГТУЮ у Харківській області звернула увагу на «Пілотний проект «державна реєстрація народження дитини у пологову будинку», який передбачає реєстрацію народження та місця проживання дитини безпосередньо в пологому будинку.
Підсумком проведення круглого столу була домовленість про проведення у подальшому спільних інформаційно-правових заходів з метою не допущення вчинення насильства в сім’ях та попередження злочинності серед неповнолітніх.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16