22/02/2013 / Кегичівський р-н

Вічне слово Кобзаря

Районний фестиваль читців-аматорів Кегичівщини

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.
22 лютого 2013 року у Кегичівській центральній дитячій бібліотеці відбувся районний фестиваль в рамках обласного конкурсу читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря». Цьогоріч автори та виконавці Кегичівщини вдруге зібралися, щоб вшанувати сина українського народу – великого Тараса Григоровича Шевченка.

 

 

У кожної нації є свої співці-провидці, в серця яких, мов у могутній океан, вливаються всі радощі і болі, мудрість і прагнення народу. Усе, що переживав український народ у минулому, по вінця наповнило «добром нагріте серце» Тараса Шевченка.
З плином часу постать Кобзаря набуває дедалі більшої значущості у свідомості культурного світу. Безперечно, багатогранна творча спадщина українського генія належить до визначних надбань нашого народу.
30 учасників, представників бібліотек Кегичівщини, взяли участь у фестивалі, який проходив у двох номінаціях: «Автор» та «Виконавець». Всі учасники фестивалю виявили свої неабиякі акторські, декламаторські та поетичні таланти. Ми ще раз переконалися, що воістину геніальна творчість Шевченка має своїх прихильників серед наших сучасників. Творчість Шевченка – це книга буття українців, своєрідна візитівка українського народу. І ми повинні бути гідними спадкоємцями його творчості. Для справжніх геніїв час не вимірюється датами народження і смерті: їхні ідеї і творче надбання перебувають поза часом, вони – безсмертні.
Всі учасники фестивалю отримали пам’ятні подарунки і дипломи відділу культури і туризму Кегичівської РДА, які вручила Олена Олегівна Терех, оскільки особисто зацікавлена відшукати геніального читця, або прекрасного поета серед наших земляків.
Учасники та гості отримали масу позитивних емоцій та прекрасний настрій. Завершився захід спілкуванням за чашкою гарячого чаю з солодощами.

 

Новини та події

18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція 15/10/2019
Епоха козацька скінчилась, та зостались козацькі серця!
Урок мужності 15/10/2019
Ми нащадки славних козаків
Історичний урок

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16