12/05/2017 / Нововодолазький р-н

День Європи – свято миру і єднання

Книжкова виставка (Нововодолазька ЦБС)

У третю суботу травня згідно з Указом Президента України від 19.04.2003 №339/2003 в Україні щорічно відзначається День Європи, свято, яке поступово стає справою державного значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації нашої країни як європейської держави, причетної до цінностей і традицій Європи.
Не залишаються осторонь цього свята й працівники Нововодолазької центральної районної бібліотеки. В рамках відзначення Дня Європи бібліотекарі запропонували читачам і всім небайдужим відвідати книжкову виставку в читальному залі ЦРБ «День Європи – свято миру і єднання».

Україна розташована в європейській частині Євразії, тобто є частиною Європи. Ми маємо бути кращими на фоні інших, більш розвинених європейських країн. Основні закони повинні бути справді демократичними. Вони мають повністю регламентувати всі сфери життя держави та її мешканців. Верховна Рада на чолі з Президентом повинні приймати закони, виходячи з потреб усіх верств суспільства, а не лише її заможної частини.
Але мало прийняти закон, він повинен виконуватись. Немає нічого цінного в демократичному законі, який існує лише на папері, а насправді зовсім не діє, не виконується. На жаль, це останнім часом відбувається занадто часто. Цього не можна допускати, за цим треба пильно стежити.
Важливою прикметою розвинутої європейської держави є добре налагоджені зв’язки між країнами. Доброзичливі та довірливі міжнаціональні стосунки — це фундамент миру та спокою в країні.
Не можливе існування розвинутої країни з низьким рівнем життя її мешканців. Економіка має бути налагоджена набагато краще, ніж це є зараз. У наш час спостерігається досить сильне розшарування суспільства на дуже заможних та дуже бідних. А всім відомо, що лише та країна достатньо розвинута, мешканці якої у своїй більшості належать до середнього «класу», тобто мають змогу мати всі необхідні для життя матеріальні блага.
Налагодивши рівень життя, законодавчу базу, міжнаціональні стосунки, техніку, промисловість тощо, ми потроху наблизимось до статусу європейської держави, не по територіальному розташуванню, а по якості життя.

 

Новини та події

10/12/2019
16 днів проти насильства
Книжкова виставка 08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16