12/05/2017 / Нововодолазький р-н

День Європи – свято миру і єднання

Книжкова виставка (Нововодолазька ЦБС)

У третю суботу травня згідно з Указом Президента України від 19.04.2003 №339/2003 в Україні щорічно відзначається День Європи, свято, яке поступово стає справою державного значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації нашої країни як європейської держави, причетної до цінностей і традицій Європи.
Не залишаються осторонь цього свята й працівники Нововодолазької центральної районної бібліотеки. В рамках відзначення Дня Європи бібліотекарі запропонували читачам і всім небайдужим відвідати книжкову виставку в читальному залі ЦРБ «День Європи – свято миру і єднання».

Україна розташована в європейській частині Євразії, тобто є частиною Європи. Ми маємо бути кращими на фоні інших, більш розвинених європейських країн. Основні закони повинні бути справді демократичними. Вони мають повністю регламентувати всі сфери життя держави та її мешканців. Верховна Рада на чолі з Президентом повинні приймати закони, виходячи з потреб усіх верств суспільства, а не лише її заможної частини.
Але мало прийняти закон, він повинен виконуватись. Немає нічого цінного в демократичному законі, який існує лише на папері, а насправді зовсім не діє, не виконується. На жаль, це останнім часом відбувається занадто часто. Цього не можна допускати, за цим треба пильно стежити.
Важливою прикметою розвинутої європейської держави є добре налагоджені зв’язки між країнами. Доброзичливі та довірливі міжнаціональні стосунки — це фундамент миру та спокою в країні.
Не можливе існування розвинутої країни з низьким рівнем життя її мешканців. Економіка має бути налагоджена набагато краще, ніж це є зараз. У наш час спостерігається досить сильне розшарування суспільства на дуже заможних та дуже бідних. А всім відомо, що лише та країна достатньо розвинута, мешканці якої у своїй більшості належать до середнього «класу», тобто мають змогу мати всі необхідні для життя матеріальні блага.
Налагодивши рівень життя, законодавчу базу, міжнаціональні стосунки, техніку, промисловість тощо, ми потроху наблизимось до статусу європейської держави, не по територіальному розташуванню, а по якості життя.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16