28/02/2013 / Первомайський р-н

Відкриття пунктів публічного доступу до мережі Інтернет у сільських бібліотеках Первомайського району

28 лютого 2013 року в чотирьох сільських бібліотеках Первомайського району – Ржавчицькій, Верхньоорільській, Олексіївській та Червонознаменівській відбулося офіційне відкриття пунктів публічного доступу до Інтернету та початку надання нових послуг.

 

 

Заклади отримали 12 комп’ютерів, оснащених сучасним програмним забезпеченням, технічним обладнанням та веб-камерами.
Розділити радість події в Ржавчицьку сільську бібліотеку приїхали депутат Верховної Ради України Д.М. Добкін, голови районної державної адміністрації та районної ради В.А. Намчук та А.М. Біда, директор Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Н.І. Шостко, координатор роботи з партнерами програми «Бібліоміст» Н.О. Новакова (м. Київ), регіональний представник програми в Харківській області В.П. Щетинін, сільські голови району та майбутні користувачі інформаційних центрів – учні, вчителі, мешканці сіл. В заході взяли участь представники засобів масової інформації.
З імпровізованою концертною програмою перед присутніми виступили учасники гуртків художньої самодіяльності, які підготували театралізовані та пісенні подарунки, літературно-музичні вітання.
Під час заходу були продемонстровані нові бібліотечні послуги, які відтепер безкоштовно доступні громаді: як телефонувати за допомогою ''Skype'', надсилати повідомлення електронною поштою, шукати друзів та однокласників через соціальні мережі.
З привітаннями, з нагоди відкриття пунктів публічного доступу до мережі Інтернет, звернулися депутат Верховної Ради України Д.М. Добкін, який вручив в дарунок бібліотекам книги, керівники району, директор ХОУНБ Н.І. Шостко та представники програми «Бібліоміст».
Учасники святкових заходів наголошували, що сучасні технології, які прийшли до бібліотек, це вимога часу і початок нового етапу для бібліотечного життя Первомайщини. Голова райдержадміністрації В.А. Намчук першим ознайомився із можливостями Інтернету, надіславши електронний лист-подяку команді програми «Бібліоміст».
Скайп-привітання колегам надіслала директор Куп’янської районної ЦБС Подкопаєва І.М., слова вдячності виголосили перші відвідувачі.
В урочистій атмосфері, під оплески присутніх, символічну стрічку перерізали керівники району та представники програми «Бібліоміст».
Цього дня урочистості відбулись в Олексіївській, Верхньоорільській та Червонознаменівській сільських бібліотеках. Громаду сіл привітали депутат Верховної Ради України Д.М. Добкін, голова районної державної адміністрації В.А. Намчук, голови населених пунктів.
Відтепер у чотирьох сільських бібліотеках Первомайського району діятимуть пункти публічного доступу громадян до Інтернету, через які вони зможуть брати участь в громадських обговореннях законів, місцевих нововведеннях. Тут можна буде безкоштовно пройти курси комп’ютерної грамотності, надсилати і отримувати електронну пошту, спілкуватися у програмі «Skype», користуватися веб-ресурсами та доступом до соціальних мереж.

 

Новини та події

18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція 15/10/2019
Епоха козацька скінчилась, та зостались козацькі серця!
Урок мужності 15/10/2019
Ми нащадки славних козаків
Історичний урок

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16