27/04/2017 / Кегичівський р-н

Здобутки наших бібліотек

(Кегичівська ЦБС)

27 квітня 2017 року в Харківській обласній науковій бібліотеці було проведено семінар на тему «Харківщина туристична. Бібліотеки і туризм», на якому відбулося нагородження учасників обласного конкурсу на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека». Учасниками конкурсу були колективи центральних, міських, селищних і сільських бібліотек Харківської області. Всього було надано понад 50 робіт. Завданням даного конкурсу було: популяризувати туристичні можливості рідного краю серед громади, краєзнавців, організаторів туристичної справи для подальшого розвитку туризму як активної форми відпочинку людей, задоволення їх культурно-пізнавальних і оздоровчо-спортивних потреб.
Від Кегичівського району в заході взяли участь директор Кегичівської ЦБС Пахомова Римма і провідний методист Кегичівської ЦРБ Бірюкова Наталія.

 

 

Дуже приємним було те, що серед представлених робіт нашої області відзначили роботи бібліотек Кегичівського району. Так, за участь у конкурсі серед публічних бібліотек Харківської області на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека» в номінації «Кращий туристсько-краєзнавчий посібник» та за високий рівень представленого матеріалу, було нагороджено Андріївську бібліотеку-філію і вручено настінний годинник; в додатковій номінації нагородою за участь в даному конкурсі відзначили також Слобожанську бібліотеку-філію. Дані нагороди було передано Нудьзі Тетяні і Дичці Людмилі відповідно.
Родзинкою семінару став майстер-клас з проведення екскурсії у формі, власне, самої екскурсії історичним центром міста Харків. Досвідчений гід провела нашу групу здавалося б відомими місцями і вулицями міста, але показала зовсім нову сторону пам’яток і будівель першої столиці України. Такий сюрприз від організаторів залишив приємні враження і дав можливість дізнатися нове про свій край.
Працівники Кегичівської бібліотечної системи, не зупиняючись на здобутках, планують і надалі з ентузіазмом та зацікавленістю брати активну участь у подібних заходах обласного рівня. Дякуємо організаторам за корисний та цікавий захід!

 

Новини та події

10/12/2019
16 днів проти насильства
Книжкова виставка 08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16