07/04/2017 / м. Чугуїв

Таємниці Книжкового палацу

Казкове свято (Чугуївська міська ЦБС)

Щорічно Чугуївська міська бібліотека для дітей на початку квітня відкриває Тиждень дитячого читання. Ось і цього року, а саме 6 квітня, бібліотека зібрала маленьких любителів книг в актовій залі КЦ «Імідж» на казкове свято «Відкриваємо таємниці Книжкового палацу».

 

 

Ведуча розповіла дітям, що Бібліотека – це і є палац для книг. Сюди можна прийти, щоб збагатити свій розум, задовольнити допитливість і навчитися користуватися знаннями, почерпнутими з книг.
Всі діти знають, що відбувається в бібліотеці вдень, але вони ніколи не бачили, що ж трапляється в «Книжковому Палаці» після його закриття. Коли йдуть останні читачі, вимикається світло, і книжки залишаються на самоті...
Наша історія почалася саме тут – в таємничій напівтемряві нічної бібліотеки.
З великої Книги казок з'явилася Казкарка, а разом з нею Книговик. Вони оберігають книги, лікують їх. Кожну ніч Казкарка разом з Книговиком випускають героїв з їх казок погуляти, поспілкуватися один з одним, але зранку, перед відкриттям бібліотеки, вони обов'язково повинні повернутися в Книгу з казками!
Але цього разу сталося непередбачене! Хтось вкрав Книгу казок!
Разом з казковими героями дітям належало відправитися на пошуки Книги. Дітлахи побували в ролі детективів, допомогли Коту в чоботях розібратися в знайдених доказах, листоноші Пєчкіну правильно розіслати переплутані листи, а Книговику повернути втрачені казкові речі їх власникам і багато іншого.
Подолавши всі випробування, юні сищики разом із Казкаркою зловили грабіжників. Ними виявилися шкідливі Капості, які все розслідування бешкетували і заважали, підкидаючи хибні докази. Наші маленькі читачі врятували Книгу і повернули героїв в їх казки!
На свято були запрошені учні 2-х та 3-х класів ЗОШ №4, 3-А клас гімназії №5, 3 клас ЗОШ №7, 3-А клас ЗОШ №8.
У заході брали участь танцювальний колектив «Феєрія» (керівник Лапіна Е.)
та вокальний ансамбль «Камертон» (керівник Южакова Е.А.).
Колектив бібліотеки для дітей Чугуївської ЦБС висловлює подяку за допомогу в організації заходу директору КЦ «Імідж» Ващук Я.А.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16