05/04/2017 / Кегичівський р-н

Сільський туризм, як засіб пізнання рідного краю

Семінар для працівників Кегичівської ЦБС

На сучасному етапі формування в Україні соціально-орієнтованої економіки європейського типу особливої актуальності набуває проблема соціально-економічного розвитку сільських територій. В широкому розумінні поняття «сільський туризм» - це відпочинок у приватних господарствах сільської місцевості, що зацікавлює туристичними об’єктами. Основне, що приваблює у даному різновиді туризму, - це комплекс чинників, що сприятливо впливають на людину: оздоровчий, естетичний, пізнавальний.
5 квітня 2017 року для бібліотечних працівників Кегичівського району та завідуючих сільськими бібліотеками-філіями було проведено семінар «Сільський туризм, як засіб пізнання рідного краю. Шляхи та перспективи розвитку туристсько-інформаційних пунктів Кегичівської ЦБС».

 

 

Під час заходу директор Кегичівської ЦБС Пахомова Р. О. розкрила поняття та сутність сільського туризму у доповіді під назвою «Основні поняття та види сільського туризму» та продемонструвала презентацію туристичного маршруту «Стежками рідної Кегичівщини».
Одним з найважливіших моментів семінару став обмін досвідом між бібліотеками району з питань розвитку сільського туризму у своїй місцевості. Віртуальну екскурсію по Слобожанському краєзнавчому музею під назвою «Будинок, в якому живе історія» провела завідуюча міською бібліотекою-філією Дичка Л. С.
Туристичний посібник «Дивосвіт Андріївки», у який увійшли практично всі цікаві для туриста об’єкти села Андріївка, розробила і представила завідуюча сільською бібліотекою-філією Нудьга Т. В. Головним об’єктом у цьому посібнику став вже широковідомий фундуковий сад та прилегла до нього зона відпочинку фермерського господарства «Морозівське».
Завідуюча Антонівською сільською бібліотекою-філією Венгер Л. Є. провела для всіх присутніх огляд фотоальбому «Герої нашого часу», що є екскурсом в історії життя жителів села Антонівка, які стали учасниками бойових дій в зонах АТО. Також Людмила Євгенівна продемонструвала відеорепортаж про Солоне озеро «Глибоозеро – водоймище на Харківщині, де не можуть дістатися дна», що транслювався по каналу ICTV, і розповіла багато цікавої інформації про утворення озера, його особливості та деякі гострі питання, що стосуються цього туристичного об’єкту Кегичівщини, що став відомим далеко за її межами.
Останнє питання, яке було розглянуто під час семінару, висвітлила провідний методист Кегичівського ЦРБ і, за сумісництвом, член Федерації велосипедного руху Кегичівського району Пахомова А. В. з допомогою презентації «Федерація велосипедного руху Кегичівського району в розвитку сільського туризму». У презентації було продемонстровано фото різноманітних мальовничих куточків сільської природи, туристичних об’єктів сіл Кегичівського району і за його межами, які були зроблені під час подорожей велолюбителів Кегичівки.
Такий інформативно насичений семінар завершився бурхливим обговоренням ролі бібліотеки в розвитку сільського туризму, було піднято екологічні проблеми та запропоновано перспективні та фактичні шляхи їх вирішення.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16