05/04/2017 / Кегичівський р-н

Сільський туризм, як засіб пізнання рідного краю

Семінар для працівників Кегичівської ЦБС

На сучасному етапі формування в Україні соціально-орієнтованої економіки європейського типу особливої актуальності набуває проблема соціально-економічного розвитку сільських територій. В широкому розумінні поняття «сільський туризм» - це відпочинок у приватних господарствах сільської місцевості, що зацікавлює туристичними об’єктами. Основне, що приваблює у даному різновиді туризму, - це комплекс чинників, що сприятливо впливають на людину: оздоровчий, естетичний, пізнавальний.
5 квітня 2017 року для бібліотечних працівників Кегичівського району та завідуючих сільськими бібліотеками-філіями було проведено семінар «Сільський туризм, як засіб пізнання рідного краю. Шляхи та перспективи розвитку туристсько-інформаційних пунктів Кегичівської ЦБС».

 

 

Під час заходу директор Кегичівської ЦБС Пахомова Р. О. розкрила поняття та сутність сільського туризму у доповіді під назвою «Основні поняття та види сільського туризму» та продемонструвала презентацію туристичного маршруту «Стежками рідної Кегичівщини».
Одним з найважливіших моментів семінару став обмін досвідом між бібліотеками району з питань розвитку сільського туризму у своїй місцевості. Віртуальну екскурсію по Слобожанському краєзнавчому музею під назвою «Будинок, в якому живе історія» провела завідуюча міською бібліотекою-філією Дичка Л. С.
Туристичний посібник «Дивосвіт Андріївки», у який увійшли практично всі цікаві для туриста об’єкти села Андріївка, розробила і представила завідуюча сільською бібліотекою-філією Нудьга Т. В. Головним об’єктом у цьому посібнику став вже широковідомий фундуковий сад та прилегла до нього зона відпочинку фермерського господарства «Морозівське».
Завідуюча Антонівською сільською бібліотекою-філією Венгер Л. Є. провела для всіх присутніх огляд фотоальбому «Герої нашого часу», що є екскурсом в історії життя жителів села Антонівка, які стали учасниками бойових дій в зонах АТО. Також Людмила Євгенівна продемонструвала відеорепортаж про Солоне озеро «Глибоозеро – водоймище на Харківщині, де не можуть дістатися дна», що транслювався по каналу ICTV, і розповіла багато цікавої інформації про утворення озера, його особливості та деякі гострі питання, що стосуються цього туристичного об’єкту Кегичівщини, що став відомим далеко за її межами.
Останнє питання, яке було розглянуто під час семінару, висвітлила провідний методист Кегичівського ЦРБ і, за сумісництвом, член Федерації велосипедного руху Кегичівського району Пахомова А. В. з допомогою презентації «Федерація велосипедного руху Кегичівського району в розвитку сільського туризму». У презентації було продемонстровано фото різноманітних мальовничих куточків сільської природи, туристичних об’єктів сіл Кегичівського району і за його межами, які були зроблені під час подорожей велолюбителів Кегичівки.
Такий інформативно насичений семінар завершився бурхливим обговоренням ролі бібліотеки в розвитку сільського туризму, було піднято екологічні проблеми та запропоновано перспективні та фактичні шляхи їх вирішення.

 

Новини та події

06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство 05/12/2019
Рядки історії: 1-й Зимовий похід армії УНР
Історичний етюд

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16