01/04/2017 / Дворічанський р-н

В гостях у дідуся Корнія

Свято до дня народження К.І.Чуковського (Дворічанська ЦБС)

Наприкінці березня ми відзначили ювілей одного з найулюбленіших дитячих письменників Корнія Івановича Чуковського. На Всеукраїнському тижні дитячого читання в гості до «Дідуся Корнія» своїх читачів вирішили запросити і працівники Дворічанської дитячої районної бібліотеки.

 

 

На святі дітей чекало диво-деревце із плодами - книжками Корнія Чуковського. Окрім них на цій виставці-інсталяції читачів також зустріли іграшки-звірятка з його казок. Разом з ними композицію склали і предмети (телефон, самовар), за якими можна було визначити письменника та його твори.
Відкрила свято розповідь бібліотекаря про цікаві факти з життя та творчості письменника. А потім до малечі завітав і «сам» Корній Іванович. Його роль виконав учень 9 кл. Денис Домнін. «Письменник» запропонував глядачам повідгадувати свої загадки, які він полюбляв складати усюди: в транспорті, в черзі, у приймальній до лікаря.
Після невеличкої вікторини-розминки «Хто є хто?» ведуча заходу разом із Корнієм Чуковським запросила до виступів і героїв його творів, які інсценували уривки з казок та віршів свого літературного батька. Так, найменші читачки бібліотеки Юліанна Соловйова, Аріна Гурінчук та Вєроніка Бондарь розповіли уривки з віршів Чуковського «Топтыгин и луна», «Краденое солнце», «Федорино горе». Їх старші товарищі Аня Знайко та Вадим Печериця представили «Муху-Цокотуху» та «Тараканище». Свєта Мовчан розповіла про те, як одного разу в неї «…зазвонил телефон», Богдан Сафонов продемонстував, що ж може статися із «нечистыми трубочистами» із «Мойдодыра», а Артем Шахов зіграв роль чи не найвідомішого казкового лікаря - Айболита.
Глядачі теж мали змогу показати, наскільки їм цікаві казки письменника-ювіляра, позмагавшись в командних конкурсах на їх знання.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16