31/03/2017 / Великобурлуцький р-н

Світ японської літератури

З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії, 2017 рік було оголошено Роком Японії в Україні.
Комунальний заклад «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» запрошує всіх бажаючих ознайомитися та збагатити свої знання про дивовижну «країну сонця», переглянувши виставку-калейдоскоп під назвою «Світ японської літератури».

 

 

Всі матеріали виставки систематизовані за розділами: «Літературна спадщина країни вранішнього сонця»; «Сучасна, незвичайна, інтригуюча і невловима»; «Престижні нагороди за письменницьку майстерність»; «Магія творчості Харукі Муракамі».
На виставці представлені твори талановитих майстрів японської художньої літератури, поетів та письменників, а саме: Рюноске Акутогави, Кобо Абе, Сей Шьонаґона, Ибусе Масудзі, Кобаясі Кютзо, Нобелівського лауреата в галузі літератури Ясунарі Кавабати, сучасного і дуже модного серед молоді японського письменника Харукі Муракамі, твори якого підкорюють серця та вражають уяву мільйонів читачів в усьому світі, та багатьох інших. Усі книги можна вибирати для читання прямо з виставки. Приємного перегляду!

 

Японія – міцна держава, надзвичайно цікава та екзотична, країна хмарочосів і найдавніших храмів, гейш і сакури. Японія – загадкова країна із самобутньою культурою, країна з дуже давніми й непорушними традиціями, яких чітко дотримуються й донині. Тут залишилися традиційними японський костюм – кімоно, літературна японська мова, національний інтер’єр, церемонія чаювання, театр «кабукі» і величезна кількість інших оригінальних звичаїв. І все це дивовижним чином поєднується з надсучасними нанотехнологіями.
Японська ментальність близька до української, адже народи є дуже поетичними, цінують традиції. У цій країні неможливо зустріти мешканця, що за своє життя не спробував би скласти власного вірша чи не знав би напам’ять кілька хайку або танка з відомих поетичних антологій. Саме тому проста по формі і загадкова за змістом японська поезія має шанувальників у всьому світі. Унікальним є також ставлення японців до природи – воно сповнене глибокого споглядання і романтики. Цей народ захоплюється натуральною красою пейзажу, квітів, моря, яку здавна оспівує у віршах і прозі.

 


Про Японію

 

Новини та події

06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство 05/12/2019
Рядки історії: 1-й Зимовий похід армії УНР
Історичний етюд

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16