28/03/2017 / Великобурлуцький р-н

Читаємо від березня до березня

Заходи у Великобурлуцькій РБД

Щорічно в Україні, у березні, під час шкільних канікул, проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Традицію започатковано в далекому 1944 році. В той непростий час, обпалені крилом війни, приділялась велика увага дитячій книзі, яка несла святе слово дітям — майбутнім творцям, винахідникам, вченим. У незалежній Україні тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року, а з 2009 року він отримав назву Всеукраїнський.

 

 

Насиченим видався тиждень дитячої книги 22-28 березня 2017 року і для користувачів КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей». Адже в рамках запланованих заходів, під гаслом «Читаємо від березня до березня», працівниками бібліотеки (за підтримки класних керівників Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст.) було організовано та проведено: літературно-пізнавальну подорож «Дитячі казки живуть вічно», присвячену 135-й річниці від дня народження К.Чуковського, книжкову виставку-вікторину «Скільки народів стільки казок», Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач Великобурлуцького району – 2017» та посвяту в читачі «Книга і читач це друзі назавжди».
На посвяту в читачі районної бібліотеки для дітей гостинно запросили учнів 2-х класів Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. Діти познайомилися з правилами користування бібліотекою, послухали прислів’я та загадки про книги. Крім того, на учасників заходу чекали зустріч з різними казковими героями та Королевою Книжок. Вони розповіли майбутнім читачам про правила поводження з книгою, про важливість читання для кожного з них. Діти дали урочисту обіцянку читачів бібліотеки та пообіцяли виконувати всі правила користування книгою, бути активними читачами бібліотеки, усе життя не розлучатися з дорогим другом – книгою.
Основне завдання Тижня, яке ставили перед собою працівники бібліотеки, – залучити дітей до читання та домогтися, щоби друковане слово – книга, газета, журнал – стали їх постійною потребою виконали. Бо хто не долучився до цілющого джерела Слова в дитинстві, той може вважати себе обікраденим. Радість спілкування з книгою не можна нічим замінити.
Всеукраїнський тиждень дитячої книги - це свято для дітей, в якому вони є і глядачами, і учасниками. Його головною метою завжди було зробити так, щоб діти поспішали на зустріч з доброю книгою не лише під час весняних канікул, а й протягом усього життя. Творче читання, коли читають не лише очі, а й розум і серце - це та мета, яку прагне досягти бібліотекар вводячи читачів у неповторний світ Слова.
Сподіваємося, що залучення до цього процесу театральних вистав, творів, кіно і образотворчого мистецтва сприятиме розвитку інтересу дітей до книги, яку не можна замінити нічим.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16