29/03/2017 / Кегичівський р-н

І в читача буває бенефіс

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання (Кегичіська ЦБС)

29 березня 2017 року, під патронатом голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Гончарова, у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, на базі Кегичівської районної дитячої бібліотеки був проведений ІІ районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2017» під назвою «І в читача буває бенефіс».

 

 

У заході взяли участь 13 учасників з бібліотек Кегичівського району, що є учнями 6-7 класів і які вже стали переможцями І відбіркового етапу цього конкурсу. Кожен з учасників представив свою улюблену книжку, розповів про головних героїв твору, презентував супровідну творчу роботу.
Журі у складі директора Кегичівської ЦБС Пахомової Римми Олександрівни, вчителя української мови і літератури Кегичівського ліцею Кульбаки Наталії Анатоліївни, виконуючої обов’язки директора Кегичіського РБК Карунської Ірини Сергіївни, бібліотекаря Кегичівської ЦДБ, секретаря комісії Сліпак Вікторії Валеріївни та провідного методиста Кегичівської ЦРБ Пахомової Альони Володимирівни оцінювало учасників за такими критеріями, як розуміння прочитаного тексту, вміння його аналізувати, власна інтерпретація, креативність та артистизм, кількість прочитаних книжок українських та зарубіжних письменників поза межами шкільної програми.
Усі діти продемонстрували доволі високий рівень підготовки, прагнення поділитися своїми знаннями з іншими, а головне – безмежну любов до книги і її пізнання. За підрахунками балів I місце у ІІ районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання було присвоєне Мелещенко Поліні – представниці Андріївської сільської бібліотеки-філії, II місце – Кагарлицькій Марині – учасниці Кегичівської центральної дитячої бібліотеки. Переможцям були вручені дипломи і цінні призи, а бібліотекарям, які їх підготували, подяки за активну участь. Такими ж подяками і солодощами були нагородженні всі учасники заходу.
Надалі переможці братимуть участь у III обласному етапі конкурсу, що проходитиме у квітні на базі Харківської обласної дитячої бібліотеки.

 

Новини та події

06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство 05/12/2019
Рядки історії: 1-й Зимовий похід армії УНР
Історичний етюд

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16