29/03/2017 / Куп`янський р-н

Тиждень дитячого читання в Куп’янській міській бібліотеці

22- 29 березня 2017 року в Куп’янській міській бібліотеці №1проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання, в рамках якого було проведено багато цікавих та змістовних заходів.

 

 

В програму свята увійшли: довідковий вернісаж «Замки, фортеці та палаци України», де із серіями видань «Невідома Україна» , «Моя Україна», «Легендарні села України» можна було здійснити захоплюючу подорож по середньовічних замках Західної України, дізнатися, як зводили палаци, будинки, церкви та про те, як взагалі розвивалася фортифікаційна архітектура.
Бібліо-фреш «Книжкові новини — для кожної дитини » — це знайомство юних читачів з дивовижним розмаїттям сучасного книжкового світу. Серед видань, представлених на виставці, твори як відомих вітчизняних авторів, так і літераторів-початківців. До уваги дітлахів представлекні книги В.Нестайка «Таємниця Віті Зайчика», А.Костецького «Мінімакс - кишеньковий дракон», У.Маска « айченя шукає друзів», Ю.Винничука «Лежень» та «Чеберяйчики Гопля і Піпля» і багато інших оповідань.
Для малюків, які цікавляться періодичними виданнями, підготовлена змістовна виставка-серпантин «Сторінками дитячої преси». «Смайлик» , «Пізнайко», «Кузя», «Малятко», «Шишкін ліс», «Веселі тварини» та інші чудові журнали створюють гарний настрій і бажання зануритися в світ кросвордів, ребусів, цікавих історій та пригод.
В рамках проведення тижня дитячої та юнацької книги для дітей молодшого та середнього віку була організована гра-подорож «Зустрічі на перехресті казок», мета якої познайомити дітлахів з письменниками-казкарями, ювілярами 2017 року.
Загадковий світ казок спонукав маленьких читачів взяти участь в конкурсі малюнків по сторінках улюблених книжок. Іще однією цікавою і корисною подією в рамках тижня стала для юних куп’янчан літературна година «Письменники рідного краю». Учні 4-го класу ЗОШ№4 із задоволенням дізналися про місцевих літераторів, які живуть або жили поряд з нами, ознайомилися з їх біографіями та творчістю. Для них була підготовлена добірка творів із фондів міської бібліотеки №1, які надруковані в різні часи. Наприкінці заходу бажаючи декламували рядки, які їм сподобалися.
Тиждень дитячого читання закінчився, але читання продовжується, і свято читання завжди разом із вами, зовсім близько – ось тут, у нашій бібліотеці! Ми завжди раді бачити вас, шановні читачі!

 

Новини та події

13/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Виховна година 12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16