21/03/2017 / Кегичівський р-н

Мені болить – тому читаю вірші

Авторський вечір у Кегичівській ЦРБ

21 березня, в день весняного сонцестояння, в усьому світі відмічається Всесвітній день поезії. Ця визначна дата започаткована ухвалою, прийнятою на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 році. У рішенні ЮНЕСКО зазначено, що поезія може стати відповіддю на найгостріші і глибокі духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно залучити до неї як можна більш широку громадську увагу.
Саме тому Кегичівська центральна районна бібліотека як соціокультурний центр, що зберігає у собі первинне функціональне покликання популяризації книги, 21 березня 2017 року організувала і провела авторський вечір під назвою «Мені болить – тому читаю вірші».

 

 

Під час заходу ведучі зачитали чудові поетичні рядки Ліни Костенко, Василя Симоненка, Дмитра Паличка та інших поетів. На авторський вечір були запрошені місцеві поети Гиря Людмила, Антонов Ігор, Ріпка Світлана, Пахомова Альона, які познайомили всіх присутніх із своєю творчістю. У кожного вона своя, у кожного багатогранна, можливо навіть специфічна, але беззаперечно цікава і прониклива, бо йде із найпотаємніших глибин душі.
Цікавим моментом заходу було заочне представлення молодої, але дуже перспективної поетеси Олени Яворової, яка у зв’язку із трагічними подіями на сході України разом із сім’єю переїхала на Кегичівщину, а саме в село Рояківка із Донецька. Запрошеним на захід було висвітлено коротку біографію Олени та продемонстровано відео із записами віршів у її ж виконанні. Вірші цієї надзвичайної дівчини настільки щирі, настільки відкриті, настільки барвисті, що весь зал був зачарований почутим, адже вони наповнені тією потужною силою і незламною вірою, якою володіє сама авторка.
Завершився захід на приємній і теплій нотці чаювання під пісні на слова таких знаменитих класиків, як Іван Якович Франко і Тарас Григорович Шевченко у виконанні сучасних львівських гуртів, зокрема гурт «Один в каное» – виконав пісню «Човен» (на сл. І. Франка) та гурт «Хочу Ще!» заспівав «Тополю» (на сл. Т. Шевченка).

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16