15/03/2017 / Кегичівський р-н

Фантазії із глини

Творча лабораторія (Кегичівська ЦБС)

15 березня 2017 року на базі Кегичівської центральної дитячої бібліотеки, за ініціативи інформаційно-етнологічного клубу за інтересами для дітей та молоді «Росавочка», відбулося засідання керівників дитячого читання у формі творчої лабораторії «Фантазії із глини».

 

 

Знайомство з художньою керамікою розпочалося майстер-класом «Казковий світ Ольги Мухи». Ольга Валеріївна – випускниця Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В. Гоголя у м. Полтава, жителька смт Кегичівка, викладач художнього відділення Слобожанської ДМШ. На захід вона прийшла не одна, а зі своїм сином Єгором, який із задоволенням та зацікавленістю допомагав мамі і учасникам у процесі виготовлення виробів. Майстриня розповіла технологію виготовлення прикрас із кульок, кубиків та різноманітних фігурок, давши можливість всім учасникам самостійно спробувати ліплення із глини і проявити свою фантазію.
На захід були запрошені працівники Кегичівської централізованої бібліотечної системи, з якими були обговорені питання подальшої організації та проведення бібліотечних заходів на тему розвитку художніх ремесел; визначені перспективи зустрічей дітей та молоді з творчими людьми, а також шляхи сприяння розвитку дитячої творчості на селі.
Усі учасники заходу отримали не тільки естетичне задоволення та можливість відчути затишок і комфорт, створюючи гармонію в процесі творчості, але й навчились втілювати нові і цікаві варіанти роботи в соціокультурну діяльність бібліотеки.
Тож ми, бібліотекарі, маємо підтримувати поширення сучасних методів співпраці, зокрема таких, як арт-терапія, не тільки в бібліотечному середовищі, а й серед зацікавленого населення нашого району, заохочуючи користувача до читання, корисного дозвілля, спілкування та бажання відкривати свої таланти і здібності!

 

Новини та події

12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято 12/12/2019
Актуальні зміни в законодавстві
Семінар

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16