09/03/2017 / Великобурлуцький р-н

Поет духовної свободи

Книжкова виставка у Великобурлуцькый ЦРБ

В історії залишаються імена, які пам'ятає, шанує та з гордістю вимовляє все людство. Серед них ім'я великого сина України, геніального поета, мислителя і художника Тараса Григоровича Шевченка. Вже традиційно у цей весняний час українці на своїй землі і в зарубіжжі відзначають річницю від дня народження нашого Великого Поета, постать якого у своїй величі була, є і залишиться ні з чим не зрівняною, невичерпною для людського подиву й осягнення.
Доторкнутися до живого Шевченкового слова, ближче ознайомитися із надбаннями великого українця зможе кожен, переглянувши книжкову виставку-вшанування «Поет духовної свободи», яка діє у читальному залі комунального закладу «Великобурлуцька центральна районна бібліотека».

 

 

На виставці експонуються видання, які знайомлять шанувальників творчості Кобзаря з його нелегкою долею, розкривають факти з життя та творчості поета. Серед представленого розмаїття документів можна знайти пронизані великою любов’ю до рідного краю ліричні твори, збірки історичних поем, повістей та п’єс, а також видання, у яких висвітлена багатюща спадщина живопису і графіки великого Майстра.
Все життя Тараса Шевченка, вся його творчість були присвячені народу. Шевченкове слово – сповнене синівською любов'ю та біллю за рідну матір-Україну, за її долю. Він мріяв про ті часи, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію українського народу, а люди будуть щасливими.
Перед талантом Великого Кобзаря час виявився безсилим… Шевченко – завжди сучасний та актуальний. І щоразу звертаючись до його слів, нові покоління знаходять у них потрібне, цікаве, злободенне.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16