09/03/2017 / Великобурлуцький р-н

Поет духовної свободи

Книжкова виставка у Великобурлуцькый ЦРБ

В історії залишаються імена, які пам'ятає, шанує та з гордістю вимовляє все людство. Серед них ім'я великого сина України, геніального поета, мислителя і художника Тараса Григоровича Шевченка. Вже традиційно у цей весняний час українці на своїй землі і в зарубіжжі відзначають річницю від дня народження нашого Великого Поета, постать якого у своїй величі була, є і залишиться ні з чим не зрівняною, невичерпною для людського подиву й осягнення.
Доторкнутися до живого Шевченкового слова, ближче ознайомитися із надбаннями великого українця зможе кожен, переглянувши книжкову виставку-вшанування «Поет духовної свободи», яка діє у читальному залі комунального закладу «Великобурлуцька центральна районна бібліотека».

 

 

На виставці експонуються видання, які знайомлять шанувальників творчості Кобзаря з його нелегкою долею, розкривають факти з життя та творчості поета. Серед представленого розмаїття документів можна знайти пронизані великою любов’ю до рідного краю ліричні твори, збірки історичних поем, повістей та п’єс, а також видання, у яких висвітлена багатюща спадщина живопису і графіки великого Майстра.
Все життя Тараса Шевченка, вся його творчість були присвячені народу. Шевченкове слово – сповнене синівською любов'ю та біллю за рідну матір-Україну, за її долю. Він мріяв про ті часи, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію українського народу, а люди будуть щасливими.
Перед талантом Великого Кобзаря час виявився безсилим… Шевченко – завжди сучасний та актуальний. І щоразу звертаючись до його слів, нові покоління знаходять у них потрібне, цікаве, злободенне.

 

Новини та події

26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району 26/06/2020
Конституція і молодь: погляд в сьогодення
Виставка-дискусія 25/06/2020
Майбутнє дітей України – вільне від наркотиків
Виставка-пересторога 25/06/2020
Високі думи, зоряні серця
Виставка-портрет (до 110-річчя від дня народження І.І.Неходи) 25/06/2020
Конституція України: традиційне і нове
Книжкова виставка 24/06/2020
Із вічного джерела поезії
Книжкова виставка 22/06/2020
Стала пам'ять обеліском
Книжкові виставки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16