15/02/2017 / Кегичівський р-н

Простим героям – честь і слава

Урок вшанування у Кегичівській ЦДБ

15 лютого 2017 року Кегичівською центральною дитячою бібліотекою було проведено урок вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Простим героям – честь і слава».

 

 

На зустріч було запрошено майора у відставці, кавалера ордена Червоної Зірки – Олександра Семеновича Пасічника та воїна-інтернаціоналіста Анатолія Андрійовича Діденка, які розповіли про роки проходження військової служби.
Юнаків зворушила розповідь Олександра Семеновича про те, що таке ризик сапера, як разом з бойовими товаришами очищав землю наповнену смертю – мінами, як ризикував за обов’язком служби у далекому Афганістані. Анатолій Андрійович керував БТРом, брав участь в операціях по звільненню мирного населення від душманів, доводилося охороняти кордон з метою попередження проникнення бандитських формувань на територію колишнього Радянського Союзу.
Про Афганську війну написано багато віршів, тож на нашу зустріч було запрошено члена Національної спілки журналістів України, лауреата «Золотої медалі української журналістики», автора чотирьох збірок, які знаходяться у вільному доступі в районній бібліотеці – Віктора Віталійовича Чередника. Серед його творів є вірш написаний з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, присвячений усім воїнам-інтернаціоналістам Кегичівщини і України. Віктор Віталійович прочитав перед молоддю вірш, побажав усім присутнім завжди поважати та пам’ятати ветеранів афганської війни, тих земляків-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані.
На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя, всі учасники заходу поклали квіти до пам’ятної дошки на приміщенні Кегичівського ліцею з іменами загиблих в Афганістані земляків – Анатолія Колесникова, Анатолія Лінговича, Віталія Галевського. Низький їм уклін від усіх земляків.

 

Новини та події

11/12/2019
Твої права – твій захист
До дня прав людини 11/12/2019
Заради нашого життя вони сягнули у безсмерття
Книжкова виставка 10/12/2019
16 днів проти насильства
Книжкова виставка 10/12/2019
Права і обов’язки юного громадянина
Година інформації 10/12/2019
Свої права ти добре знай, та й право інших поважай
Година-репортаж 08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16