14/02/2017 / Лозівський р-н

Калейдоскоп заходів до Дня святого Валентина в бібліотеках Лозівської ЦБС

День Валентина – свято доволі розповсюджене. Його святкують майже в усіх країнах світу. А якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. В цей день в бібліотеках Лозівської ЦБС під час заходів намагались формувати поняття кохання, розвивати у підлітків духовність, естетичні смаки, виховувати повагу до протилежної статі, весело організувати дозвілля.

 

 

«Під знаком Купідона» - під такою назвою 12 лютого 2017 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії пройшла розважально-пізнавальна година до Дня святого Валентина. Під час заходу читачі познайомилися з історією виникнення свята закоханих; взяли участь у конкурсах «Назви відому пару», «Знання-сила», «Кулінарний», «Театральний» тощо; дискутували на тему: «Кохання – це …»; декламували вірші В.Сосюри, Л.Костенко, О.Пушкіна, М.Старікова, В.Чуркіної та інших. Всі були приємно вражені, що під час заходу було святкове чаювання з солодощами.
В Петропільській сільській бібліотеці-філії пройшов літературно-музична конкурс «Вічна тема в мистецтві» для учнів 10-11 класів. Завідуюча бібліотеки Оксаченко П.А. розповіла історію святого Валентина та зробила огляд літератури «Вона прийшла як перший грім». Потім учасникам заходу були запропоновані конкурси та ігри «Знайомство», «Ситуація», «Зрозумій мене без слів», «Уважність юнаків» та інші. Журі обрало пару-переможця: Губченко Діана та Ярмак Коля, які і отримали головний приз.
В Орільській міській бібліотеці-філії №1 завідуюча бібліотеки Кравченко Л.В. та бібліотекар Ніколаєнко Л.В. провели для молоді літературний акорд «Ти без мене – не ти, я без тебе –не я». Юнаки та дівчата ознайомилися з історичними фактами виникнення свята та «валентинок», завдяки огляду літератури на тему любові поринули в світ кохання видатних поетів та письменників різних епох та сучасності, обрали книги за вподобаннями.
11 лютого в Миронівській сільській бібліотеці-філії пройшла година творчого дозвілля «Найщиріші привітання у Всесвітній день кохання». Учасники заходу дізналися з легенди чому кожен шукає свою половинку, що це за свято, чому його називають святом чарівності, романтики і любові? Бібліотекар Євдокименко І.І. запропонувала присутнім зробити «валентинки» власноруч, а в ході спілкування вирішили зробити одну велику «валентинку». Не зважаючи на холод у приміщенні, всі залишилися у гарному настрої. З чудовими емоціями покидали захід.
13 лютого в Артільній сільській бібліотеці-філії проведено літературний вечір «Кохання то вічна людська краса». Учасники дізналися хто такий святий Валентин, розповіли вірші та заспівали пісні про кохання. Переглянувши відеоролик «Валентинів день», взяли участь у веселих конкурсах «Ситуація», «Ласкаві слова», «Легка ноша», «Зрозумій мене без слів» та інші. Бібліотекар Піскунова І.В. зробила огляд книг про кохання, як авторів класиків, так і сучасних.
13 лютого в Павлівській сільській бібліотеці-філії відбулася конкурсна програма «Лиш для любові варто жити, лиш про любов сьогодні всі слова». На початку заходу бібліотекар Гончарова Т.Ф. познайомила присутніх з історією виникнення одного з найулюбленіших свят дорослих і дітей, про традиції його святкування в різних країнах світу та в Україні. В ході заходу для читачів були проведені цікаві конкурси «Найкраще освідчення», «Ключі для коханої», «Знаки уваги» та інші. Також була представлена книжкова виставка «Кохання – душі найвищий зліт», яка допомогла читачам у виготовленні листівок- «валентинок» з найкращими побажаннями для своїх друзів.
13 лютого в Полтавській сільській бібліотеці-філії проведена година ліричної мозаїки «Кохання – то вічна людська краса». Бібліотекар Терещенко А.М. підготувала розповідь про історію Дня святого Валентина, переглянули відеоролик «Валентинів день», відгадали закохані казкові пари, а також переглянули виставку літератури «Чарівний Валентинів день».
В Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 пройшло засідання клубу «Кругозір» на тему: «Тобі дарую «валентинку». Члени клубу переглянули слайд-презентацію про історію свята та як святкують День Валентина в різних країнах світу, цікаво було дізнатися які подарунки готують в цей день і що в Саудівській Аравії це свято заборонене. А потім читачі виготовляли «валентинки»-витинанки та гірлянди.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16