14/02/2013 / Близнюківський р-н

Одвічний біль Афганістану

Урок патріотизму в Близнюківській ЦРБ

Війни! Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, втрата самого дорогоцінного в житті, біль... Таким болем для багатьох громадян колишнього Радянського Союзу став Афганістан. Залишається він біллю і сьогодні .
З нагоди 24-ої річниці виводу радянських військ із Афганістану 14 лютого 2013 року в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки для учнів 10-х класів ліцею пройшов урок патріотизму «Час і досі не загоїв рану, цей одвічний біль Афганістану».

 

 

Ведучі заходу розповіли про причини введення радянських військ на територію Афганістану, про етапи радянсько-афганської війни, її наслідки.
На захід було запрошено голову районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Подеречу С.О., який поділився спогадами про свою службу в лавах Радянської Армії. І хоч як не важко та сумно було згадувати колишньому воїну ті роки, пам'ять його береже кожен день, прожитий на війні. Хвилюючою і щемливою була розповідь гостя: війна в Афганістані назавжди залишила пекучий слід у його житті.
Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять загиблих в Афганістані воїнів та своїх земляків, що не повернулися з тієї війни. Дві родини із сіл Верхня Самара та Олександрівка отримали гірку звістку про загибель своїх рідних.
Бібліотекар читального залу Орищенко С.М. зробила огляд літератури відповідної тематики та наголосила на тому, що війна – це страшний для всього людства період історії, закликала пам’ятати й поважати ветеранів воїнів-інтернаціоналістів, які пройшли через страхіття війни.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16