03/02/2017 / Лозівський р-н

Нарада-семінар в Лозівській ЦБС

Питання підвищення кваліфікації є одним із важливих елементів діяльності Лозівської центральної районної бібліотеки. Система підвищення кваліфікації, що створена раніше, продовжує існувати і зараз. На сьогодні вона удосконалюється з урахуванням змін у нашому суспільстві.
Нарада-семінар – одна з форм підвищення кваліфікації бібліотечних працівників. Вона складається з двох частин: наради, на якій обговорюються назрілі питання та завдання бібліотечної роботи, і семінару, під час якого учасники прослуховують ряд повідомлень, одержують консультації, тематично пов’язані з питаннями, що розглядались на нараді.

 

 

Із злободенними проблемами закладів культури, зокрема бібліотек, виступила заступник начальника відділу культури і туризму Лозівської РДА Кривогуз А.В.
Директор ЦБС Макаренко Н.О. зробила аналіз проведених у січні масових заходів, використання кращих форм популяризації літератури, розповіла про методику застосування мультимедійних технологій в роботі бібліотек, вручила грамоти від Національної бібліотеки України для дітей переможцям Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд».
Провідний методист Горбацевич К.А. проаналізувала ефективність роботи в 2016 році, провела огляд спеціальної періодики та методичних матеріалів. Присутні прослухали повідомлення про «Нове в оформленні документів на вилучення» (провідний бібліотекар Шелавіна В.Г.), консультацію «Зв'язок між направленістю і тематикою заходів в клубах за інтересами» (завідувачка відділу обслуговування ЦРБ Мудрак Н.В.), інформацію про графік перевірок бібліотечного фонду (провідний бібліотекар Євдокименко Н.В.) та інше. Бібліотекарі обмінялися досвідом роботи по практиці використання найбільш ефективних форм і методів масової і індивідуальної роботи серед різних категорій читачів.
Підводячи підсумки наради, директор відзначила, що на сьогодні сільська бібліотека – це не лише інформаційний центр, а й центр патріотичного, культурного й інтелектуального розвитку. Однак не всі жителі сіл можуть його відвідати, тому бібліотекарі повинні йти до людей, нести їм свіжу пресу, цікаві книги та актуальні новини про життя країни.

 

Новини та події

26/01/2021
Голокост – лихо століття
Виставка-пам’ять 26/01/2021
Скорботна свічка пам’яті святої
Виставка-нагадування 26/01/2021
Трагедія Голокосту в Україні
Тематична полиця 26/01/2021
Голокост – трагедія і героїзм
Патріотична викладка 26/01/2021
Я в пам’яті запалюю свічу
Виставка-нагадування 25/01/2021
Свічка Голокосту не згасне»
Тематична полиця 24/01/2021
Трагедія Голокосту в Україні
Відкритий перегляд літератури

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16