06/12/2016 / Кегичівський р-н

Казка в гості завітала

До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями(Кегичівська ЦБС)

Третього грудня українське суспільство разом із світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Для посилення соціальної допомоги таким особливим людям кожного року відбуваються різноманітні благодійні акції, фестивалі, конференції, конкурси. Тож і Кегичівська районна дитяча бібліотека, долучившись до цього дня, провела чудовий захід для таких особливих діток — «Казка в гості завітала».

 

 

Метою відзначення цього дня є привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, адже, замисліться, понад 500 мільйонів людей у світі мають обмежені можливості в результаті розумових, фізичних чи сенсорних розладів…
Школярі Кегичівського ліцею та працівники бібліотеки підготували глядачам театралізоване дійство, де гостям пропонувалося відгадувати назви казок та впізнавати улюблених героїв. Завдяки небайдужим людям був накритий святковий стіл, до якого запросили чаювати, і пригостили солодощами та подарунками усіх присутніх.
У цьому нам допомогли місцеві підприємці: керівник аптеки «Меліса» Мельнікова Людмила, ПП Ганночка Сергій та завідуюча магазином «Топольок» Патлай Лариса.
На заході були присутні представники місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зінченко Вікторія, Диба Тетяна та заступник директора Кегичівського ліцею з виховної роботи Корсун Любов, яка виразила подяку бібліотекарям та дітям, адже цей день також вважається і днем волонтерів – тих, хто щиро допомагає, готовий проявляти увагу і піклування потребуючим, а насамперед, дітям.
Приємним моментом на заході стало привітання мами хлопчика Богдана, Алдошиної Наталії, що підготувала невеличкі сувеніри для присутніх дітей, а також висловила побажання здоров’я зі сподіванням на спільну згуртованість для підтримки один одного.
В житті бувають обставини, котрі не завжди радують, але не втрачаючи надії, проявляючи підтримку, доброту до людей з обмеженими можливостями, ми закладаємо міцний фундамент любові та турботи в нашому суспільстві, адже ми всі – рівні! З щирими побажаннями здоров’я, сил та радості у кожному дні!

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16