21/11/2016 / Дергачівський р-н

Студентськи роки – часточка нашого життя

Бібліотечний журфікс в Дергачівській ЦБ

Нещодавно Дергачівська центральна книгозбірня провела бібліотечний журфікс для учнів 11-А класу Дергачівської гімназії №3 (кл.керівник Кантемир Л.М.) «Студентськи роки – часточка нашого життя».

 

 

Цей захід був присвячений важливій темі – вибору професії та студентству. Як відомо, на вибір професії впливають батьки, друзі, знайомі, суспільство, фінансові перспективи.
Як зробити правильний вибір, щоб професія допомагала все життя займатися улюбленою справою, порадила спеціаліст з профорієнтації Дергачівського центру зайнятості Островерх Ганна Олексіївна. Вона запросила звертатися до спеціалістів Центру, які можуть за допомогою тестів визначити професійні здібності та нахили, ознайомитись з можливими шляхами оволодіння професією.
Кожен день, кожну хвилину ми навчаємося. Знаходячи нові знання та професійні вміння, ми стаємо розумнішими і духовно багатшими. Де б ми не були і щоб ми не робили, ми всі – студенти в цьому житті. Студентському життю була присвячена відеогуморина, виставка-інсталяція «Студентські роки – найкращі», виставка-порада «Профнавігатор».
Ще одним цікавим гостем був Мельник Віктор Васильович, доктор філософії національного університету ім.В.Каразіна, людина, яка дуже добре знає студентське життя. Мельник В.В. — чудовий співрозмовник, знавець художньої літератури, особливо творчості С.Єсеніна. Як хімік , він дослідив властивості глин сел Зайчики, Караван, Лужок.
Віктор Васильович ознайомив присутніх з історією університету, розповів про перспективи навчання в ньому, побажав усім обрати свій шлях у житті. Запросив відвідати Центр «Вікно в Європу», який знаходиться в центральній науковій бібліотеці університету.

 

Новини та події

29/01/2020
У людини все повинно бути прекрасно…
Ілюстративна виставка 29/01/2020
Добрым людям на загляденье
Выставка 29/01/2020
Крути - символ української мужності
Історична оповідь 29/01/2020
Героям Крут присвячується
Історичний урок 29/01/2020
День пам'яті Героїв Крут
Ряд заходів 29/01/2020
Навіки молоді – герої Крут
Година спілкування 29/01/2020
У вінок пам’яті Героям Крут
Історичне повідомлення

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16