17/10/2016 / Дергачівський р-н

Музею в Черкаській Лозовій 5 років

(Дергачівська ЦБС)

17 жовтня 2016 року в Черкасько-Лозівському музеї було проведено спільний захід з бібліотекою-філією Дергачівської ЦБС, усіма організаціями «Від минулого до сьогодення», присвячений 5-річчю його заснування.

 

 

Це перший маленький ювілей нашого музею.Згадували, як започатковано ідею його створення, як жителі села по крихітці приносили цікаві старовинні речі. Велику участь в створенні музею взяв голова Черкасько-Лозівської сільської ради Шабалтас П.П. Він не тільки підтримав ідею, а й надав приміщення і фінансову допомогу. Керівник краєзнавчого гуртка , а ми його називаємо «директор музею», Гладкий Віктор Миколайович турбується про про музейну справу і прикладає багато зусиль на пошук та зберігання історичних артефактів.
Майже всі присутні на цьому святі принесли маленькі подарунки для поповнення музею. Лунали слова привітання, настрій у запрошених був святковий.
Місцева поетеса Любов Свіченська зачитала свої вірші про родину, спадщину, Батьківщину та подарувала вірша, присвяченому гуртківцям.
А так як це свято співпадає зі святом Покрови Пресвятої Богородиці – одним із головних свят запорізьких козаків, а ми теж всі козацького роду, то члени краєзнавчого гуртка зробили цікаву виставку з гарбузів – козака і козачку.
Сьогодні до музею ходять на екскурсію мешканці села, особливо цікаво дітям. Постійно проводиться робота зі збільшення музейних експонатів. Допомогу в цьому надають як місцеві мешканці, так і різні організації: сільська рада, бібліотека, будинок культури, школа, пошта, «Оріфлейм». Члени краєзнавчого гуртка навідуються до стареньких бабусь та дідусів за розповідями про минуле для створення історії нашого села.
Кажуть, що без минулого немає сьогодення. То ж цінуйте своє коріння, бережіть свою спадщину. Запрошуємо в гості до музею, вам завжди будуть раді!

 

Новини та події

21/01/2020
І дорослий знає, і дитина - Україна в нас єдина
До Дня Соборності України 21/01/2020
Моя велика, неділима, навік єдина Україна
Книжкова виставка 21/01/2020
Великий день єднання
Історичний хронометр 21/01/2020
Ланцюг єднання скріпив Соборність
До Дня Соборності України 20/01/2020
Дозвольте заколядувати!
Духовно-народознавче свято 20/01/2020
Соборна і єдина – ти Україно
Урок історичної пам’яті 20/01/2020
Країна дитинства Всеволода Нестайка
Гра-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16