17/10/2016 / Дергачівський р-н

Музею в Черкаській Лозовій 5 років

(Дергачівська ЦБС)

17 жовтня 2016 року в Черкасько-Лозівському музеї було проведено спільний захід з бібліотекою-філією Дергачівської ЦБС, усіма організаціями «Від минулого до сьогодення», присвячений 5-річчю його заснування.

 

 

Це перший маленький ювілей нашого музею.Згадували, як започатковано ідею його створення, як жителі села по крихітці приносили цікаві старовинні речі. Велику участь в створенні музею взяв голова Черкасько-Лозівської сільської ради Шабалтас П.П. Він не тільки підтримав ідею, а й надав приміщення і фінансову допомогу. Керівник краєзнавчого гуртка , а ми його називаємо «директор музею», Гладкий Віктор Миколайович турбується про про музейну справу і прикладає багато зусиль на пошук та зберігання історичних артефактів.
Майже всі присутні на цьому святі принесли маленькі подарунки для поповнення музею. Лунали слова привітання, настрій у запрошених був святковий.
Місцева поетеса Любов Свіченська зачитала свої вірші про родину, спадщину, Батьківщину та подарувала вірша, присвяченому гуртківцям.
А так як це свято співпадає зі святом Покрови Пресвятої Богородиці – одним із головних свят запорізьких козаків, а ми теж всі козацького роду, то члени краєзнавчого гуртка зробили цікаву виставку з гарбузів – козака і козачку.
Сьогодні до музею ходять на екскурсію мешканці села, особливо цікаво дітям. Постійно проводиться робота зі збільшення музейних експонатів. Допомогу в цьому надають як місцеві мешканці, так і різні організації: сільська рада, бібліотека, будинок культури, школа, пошта, «Оріфлейм». Члени краєзнавчого гуртка навідуються до стареньких бабусь та дідусів за розповідями про минуле для створення історії нашого села.
Кажуть, що без минулого немає сьогодення. То ж цінуйте своє коріння, бережіть свою спадщину. Запрошуємо в гості до музею, вам завжди будуть раді!

 

Новини та події

05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство 05/12/2019
Рядки історії: 1-й Зимовий похід армії УНР
Історичний етюд 04/12/2019
Ми проти насильства
У часть у Всеукраїнській акції 03/12/2019
Подай руку допомоги
Цикл заходів до Міжнародного дня інвалідів 03/12/2019
Бібліотека як організатор сімейного читання
Семінар для завідувачів сільських бібліотек-філій 02/12/2019
Уклін всім, хто край свій боронить
Вечір-зустріч 01/12/2019
Зустріч з дитячою письменницею
Люботинська ЦДБ

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16