31/01/2013 / Ізюмський р-н

Є щось святе в словах “мій рідний край”…

До 90-річчя Ізюмського району

Хто першим озивається на події року і дня нашого краю? Це бібліотеки та їх читачі. Актуальними темами в роботі бібліотек району сьогодні є підготовка та проведення заходів до 90-річчя утворення Ізюмського району та 70-річчя визволення Ізюмщини від німецько-фашистських загарбників.
З цього приводу 31 січня 2013р. при центральній районній бібліотеці відбулася нарада з бібліотечними працівниками, активом ЦРБ за участю Володимира Івановича Новікова, керівника апарату Ізюмської районної державної адміністрації, Тетяни Іванівни Гончарової, начальника відділу освіти РДА, Івана Герасимовича Гончаренка, голови районної ветеранської організації.

 

 

Всі змістовно розкрили питання наради, були обговорені заплановані спільні заходи, зроблений особливий акцент на координацію роботи в кожному селі та на збір краєзнавчих матеріалів для підготовки та публікації нової книги про Ізюмщину.
Фахівцями ЦРБ надані консультації працівникам сільських бібліотек щодо інноваційних форм і методів краєзнавчої роботи. В рамках проведення заходів до 90-річчя утворення району, на цій зустрічі, була проведена презентація нової історико-краєзнавчої виставки-подорожі «Дорога довжиною в 90 років», на якій представлені матеріали по наступним розділам: «Сторінки історії розповідають», «Моя земля - і я на ній господар», «Рідного краю славетні імена», «У вінку духовної краси» та інші.
Нам належить провести цікаву патріотично-інформаційну роботу, а для цього повинна спрацювати професійна свідомість бібліотекаря, пам’ятаючи слова, які заповідала нам О. Кобилянська «Згадайте предків своїх, щоб історія перед вами не згасла».

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16