29/01/2013 / Кегичівський р-н

Бібліотечні посиденьки

Засідання групи „Любителів квітів” у Кегичівській ЦРБ

29 січня 2013 року у Кегичівській ЦРБ відбулися бібліотечні посиденьки групи «Любителі квітів».

 

 

Щойно закінчилися різдвяно-новорічні свята, а вже добігає кінця січень. Так само швидко спливе час відведений для лютого, і березень покличе всіх закоханих у безмежно-прекрасний світ флори на клумби.
Знайшлося чимало шанувальників квітів і серед працівників та відвідувачів Кегичівської центральної районної бібліотеки. Тож коли у бібліотеці з’явився Інтернет, завдяки програмі «Бібліоміст», вони об’єдналися у групу «Любителі квітів». Звичайно, бібліотека – ідеальне місце для подібних об’єднань. Затишок, гостинність, наявність відповідної літератури: періодика, енциклопедії, довідники – все це налаштовує на невимушене спілкування людей, об’єднаних спільною справою. Велику роль у цій справі відіграє вільний доступ до мережі Інтернет: натиснув клавішу – і ти вже в інтернет-магазині, натиснув ще – і перед тобою розкрилися каталоги фірм-селекціонерів, натиснув – і до твоєї уваги маса порад.
Окрім запланованих посиденьками заходів: перегляд журналів з квітникарства, ознайомлення з літературою даної тематики, інтернет-каталогами посадкового матеріалу та супутніх товарів, експромтом втиснулися в програму обмін досвідом та фотоперегляд досягнень членів групи „Любителів квітів”. А демонструвати було що: адже серед любителів – знана квіткарка нашого селища Лариса Цимбаленко і начальник відділу культури і туризму Кегичівської районної державної адміністрації Олена Терех, подвір’я якої неодноразово відзначалося як одне з кращих у Кегичівці саме завдяки квітковому оформленню. Ще до закінчення посиденьок гості бібліотеки висловили побажання щодо теми наступної зустрічі. Отже, людям це потрібно, цікаво, а нам приємно відкривати нові грані бібліотечної справи і бути потрібними сучасному суспільству.

 

Новини та події

18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція 15/10/2019
Епоха козацька скінчилась, та зостались козацькі серця!
Урок мужності 15/10/2019
Ми нащадки славних козаків
Історичний урок

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16