28/09/2016 / Нововодолазький р-н

Заходи до Всеукраїнського Дня бібліотек

(Нововодолазька ЦБС)

28 вересня 2016 року на Нововодолажчину завітали начальники відділів культури та директори ЦБС Харківської області на чолі із заступником начальника управління культури і туризму Харківської ОДА Плотнік Н.А. для продовження урочистостей з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек, які розпочалися з ранку в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва.

 

 

Спочатку гості відвідали Храм Артистратига Михаїла у селі Рокитному, де прослухали цікаву розповідь екскурсовода про історію його створення. Далі проїхали до с. Знам’янка де всіх зустрів сільський голова Столяренко В.М. біля пам’ятника Воїнам-визволителям, а почесний громадянин Нововодолажчини Жигилій В.Л. повідав почесним гостям історію створення пам’ятника та братської могили.
Вшановувати пам'ять можна по-різному. У с.Знам’янка присутні змогли відвідати парк 40-річчя Перемоги, в якому ростуть дерева з дощечками, на яких рідні розмістили відомості про своїх воїнів та приходять сюди, щоб побути із ними .
Ласкаво зустрів гостей Знам’янський сільський Будинок, сільська бібліотека та Музей історії села, де колегам провели екскурсію та поділилися досвідом роботи.
Далі маршрут наших гостей проліг до с.Просяного, де вже на всіх чекали Голова Нововодолазької районної державної адміністрації Королюк Є.О., радник голови Нововодолазької районної ради Машталь О.М., Просянський сільський голова Вітер О.М. та завідуюча Просянською сільською бібліотекою-філією №1 Кулик Г.М. із запашним короваєм. На шановних гостей чекав сюрприз – відкриття дитячої ігрової зали при бібліотеці. Сучасні меблі, люстри у вигляді світлячків, яскраві іграшки, обладнання для лялькового театру, фарби, пластилін та багато іншого здивувало присутніх.
Право урочисто перерізати червону стрічку було надано голові РДА Королюку Є.О., заступнику начальника управління культури і туризму Плотнік Н.А. та Знамянському сільському голові Вітру О.М.
Дитинство… Кажуть, що це сама щаслива пора нашого життя. Саме тому у Просяному покладать багато зусиль, щоб діти росли в турботі. А щасливі батьки мали можливість спокійно спостерігати за тим як бавляться їхні дітлахи поруч з бібліотекою та були спокійними за їх безпеку. Маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи як з боку батьків, так і з боку влади.
Професійне свято — це нагода не тільки для осмислення і оцінки зробленого, визначення завдань на найближчу та віддалену перспективи, це й привід висловити глибоку вдячність усім, хто присвятив своє життя бібліотеці, книзі, читачеві: ветеранам праці, тим, хто набуває досвіду, робить перші кроки в бібліотечній професії, відданим бібліотеці читачам, тим, хто підтримує бібліотеку, допомогає їй виконувати благородну місію.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме бібліотекарі допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

 

Новини та події

08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 06/12/2019
На захист рідної землі
Урок мужності

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16