29/09/2016 / Дворічанський р-н

Найменший читач

Конкурс в Дворічанській ЦДБ

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в Дворічанській дитячій районній бібліотеці вперше пройшов конкурс «Найменший читач». Відбувся він за підтримки голови Дворічанської райдержадміністрації Валерія Приходька та сприяння голови районної організації товаровиробників Василя Акулова.

 

 

Родзинкою цього конкурсу стало те, що в ньому взяли участь не тільки учні молодших класів Дворічанської школи, а й, навіть, дошкільнята, які ще тільки вчаться читати, але вже полюбляють ходити в бібліотеку та слухати, як їм читають старші.
Готуючись до конкурсу, бібліотекарі протягом року вибирали читачів молодшого віку, які найактивніше відвідували бібліотеку, читали книги та брали участь у бібліотечних заходах. Саме ці діти і були запрошені на свято книги, яке і стало підсумком конкурсу.
Почався захід віршованою композицією, яку разом з бібліотекарями представили наймолодші учасники конкурсу: Іра Дякун, Ліля Бурнос, Злата Ребрун, Юля Соловйова. Потім на свято завітали Книжкова Царівна (Настя Ряднова) та Незнайко (Денис Домнін), які представили театралізовану мініатюру про історію книги та бібліотеки.
В основній частині заходу виступили кращі читачі серед учнів 3-4 кл. Дворічанської ЗОШ: Даша Діденко, Аня Знайко, Саша Фоменко, Каріна Колісник, Владик Гонтовий, Настя Саранді, Настя Войлокова, Вєроніка Фоміна, Ліза Чмир, Настя Оліфіровська та Нікіта Бологов. Ці діти розповіли про свої улюблені книги із дитячої бібліотеки. Серед них, зазвичай, були і книги українських та зарубіжних письменників, і енциклопедичні та пізнавальні видання, і цікаві журнали.
Маленьких читачів привітали поважні гості заходу. Валерій Приходько подарував кожному конкурсанту яскраву книгу і грамоту. Начальник відділу культури і туризму Сергій Щоличев зазначив важливість книги і читання в житті кожної людини. Сподіваємось, що саме це і допомагають зрозуміти малечі з дитинства дитячі бібліотеки.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16