26/09/2016 / Лозівський р-н

Свято книжкової господи

До Всеукраїнського дня бібліотек (Лозівська ЦБС)

Всеукраїнський день бібліотек – чи не найулюбленіше свято юних читачів Катеринівської сільської бібліотеки-філії Лозівської ЦБС. Завжди напередодні цього дня у читальній залі проводиться розширене засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки» з різноманітними вікторинами, іграми, конкурсами та розвагами.

 

 

І цього року бібліотечне асорті «Свято книжкової господи» теж пройшло надзвичайно весело та жваво. Діти активно обговорювали матеріали слайд-презентації «Цікавинки книжкового світу», дружно розбиралися з «Читацьким щоденником Незнайка», розглядали експонати «Музею загублених речей», знаходили мешканців літературних адрес, авторів казкових оголошень та разом з улюбленими персонажами смакували питаннями «Солодкої вікторини».
А дехто з учасників отримав надзвичайну можливість потрапити у казку. Сміливим гімнастом Тібулом з казки Ю.Олеші «Три товстуни» став Максим Грушевич, який під шаленим обстрілом паперових куль зумів пройти через усю кімнату по «натягнутій мотузці». Саша Лотарева, Аня Бовдуй, Яна Безверхня та Віка Беспальченко стали чарівними принцесами, які спробували нагодувати «дракона» паперовими «яблуками». Найвправнішою принцесою виявилася Саша, яка вкинула в пащу «дракона» всі п’ять «яблук». А у конкурсі «Колобкобоулінг» переміг другокласник Семен Нечитайленко, який двічі безпомилково розбив своїм Колобком гірку ялинкових шишок.
Завершилося бібліотечне асорті традиційним солодким столом. І дуже приємно було під час чаювання чути обмін враженнями та пропозиціями до наступного засідання клубу.
А запам’ятається цей день читачам ще й завдяки Саші Лотаревій, яка встигала не лише брати активну участь у вікторинах та конкурсах, а й вести святковий фоторепортаж, за що ми їй щиро дякуємо.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16