26/09/2016 / Лозівський р-н

Свято книжкової господи

До Всеукраїнського дня бібліотек (Лозівська ЦБС)

Всеукраїнський день бібліотек – чи не найулюбленіше свято юних читачів Катеринівської сільської бібліотеки-філії Лозівської ЦБС. Завжди напередодні цього дня у читальній залі проводиться розширене засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки» з різноманітними вікторинами, іграми, конкурсами та розвагами.

 

 

І цього року бібліотечне асорті «Свято книжкової господи» теж пройшло надзвичайно весело та жваво. Діти активно обговорювали матеріали слайд-презентації «Цікавинки книжкового світу», дружно розбиралися з «Читацьким щоденником Незнайка», розглядали експонати «Музею загублених речей», знаходили мешканців літературних адрес, авторів казкових оголошень та разом з улюбленими персонажами смакували питаннями «Солодкої вікторини».
А дехто з учасників отримав надзвичайну можливість потрапити у казку. Сміливим гімнастом Тібулом з казки Ю.Олеші «Три товстуни» став Максим Грушевич, який під шаленим обстрілом паперових куль зумів пройти через усю кімнату по «натягнутій мотузці». Саша Лотарева, Аня Бовдуй, Яна Безверхня та Віка Беспальченко стали чарівними принцесами, які спробували нагодувати «дракона» паперовими «яблуками». Найвправнішою принцесою виявилася Саша, яка вкинула в пащу «дракона» всі п’ять «яблук». А у конкурсі «Колобкобоулінг» переміг другокласник Семен Нечитайленко, який двічі безпомилково розбив своїм Колобком гірку ялинкових шишок.
Завершилося бібліотечне асорті традиційним солодким столом. І дуже приємно було під час чаювання чути обмін враженнями та пропозиціями до наступного засідання клубу.
А запам’ятається цей день читачам ще й завдяки Саші Лотаревій, яка встигала не лише брати активну участь у вікторинах та конкурсах, а й вести святковий фоторепортаж, за що ми їй щиро дякуємо.

 

Новини та події

12/12/2019
Закон та право для всіх єдині
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Правова монополія
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Великі права маленької дитини
Експрес-гра 12/12/2019
Стратегія проти булінгу
До Всеукраїнського тижня права 12/12/2019
Що треба знати про право і закон?
Вікторина 12/12/2019
Андріївські вечорниці
Театралізоване свято 12/12/2019
Актуальні зміни в законодавстві
Семінар

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16