26/08/2016 / Зачепилівський р-н

Національно-патріотичне виховання молодого покоління в сільських бібліотеках

Семінар для бібліотечних працівників(Зачепилівська ЦБС)

Тема семінарів «Національно-патріотичне виховання молодого покоління в сільських бібліотеках» для бібліотечних працівників Зачепилівського району залишається незмінною протягом 2016 року. 26 серпня, вже втретє в поточному році, відбувся виїзний семінар на базі Новомажарівської сільської бібліотеки.

 

 

Відкрила семінар директор КЗ «Зачепилівська РЦБС» Харченко Л.Є., наголосивши, що запропонована для обговорення тема «Бібліотека: особливості національно-патріотичного виховання в умовах сьогодення» наразі надзвичайно актуальна.
Фахівцями Зачепилівської РЦБС були надані методичні консультації: завідуючою районною дитячою бібліотекою Мосуновою О.М. - про «Роль бібліотек в патріотичному вихованні дітей та підлітків», методистом Дудкою Т.П. проведено відеопрезентацію роботи з патріотичного виховання та ознайомлено бібліотекарів з буклетом «Національно-патріотичне виховання молодого покоління в сільських бібліотеках».
Також відбулася Палітра бібліотечного досвіду, під час якої завідувачі сільських бібліотек: Новомажарівської – Крупка Н.М., Зіньківщинської –Бабенко Т.І., Бердянської –Терещенко І.А., розповіли про патріотичне виховання користувачів у своїх бібліотеках.
Цікаво і змістовно завідувачками сільськими бібліотеками проведено усний журнал «Я живу тобою, Україно!», присвячений 25-й річниці незалежності України.
В роботі семінару взяли участь голови Новомажарівської та Бердянської сільських рад Охрій А.Г. та Згонник В.В.
Підводячи підсумки проведення семінару, директор Зачепилівської РЦБС подякувала сільським головам за участь та наголосила на важливості співпраці бібліотек з органами місцевого самоврядування.
Багато цікавого і корисного почерпнули бібліотекарі під час семінару, який справді став «творчою лабораторією» для бібліотечних фахівців району.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16