18/08/2016 / Ізюмський р-н

Участь бібліотек у популяризації актуальних подій суспільства

Семінар-нарада до Дня Незалежності (Ізюмська ЦБС)

В цьому році ми святкуємо 25-ту річницю від дня народження нашої держави.
24 серпня 1991 року було проголошено Акт про Незалежність України. Відтоді ця дата в нашій державі відзначається як загальнонаціональне свято - День Незалежності.
Ізюмська центральна районна бібліотека проводить активну роботу по відзначенню ювілею Незалежності нашої держави.

 

 

З метою національно-патріотичного виховання громадян, а особливо молоді, напередодні свята всім сільським бібліотекарям було розіслано листи з методичними рекомендаціями щодо підготовки та проведення заходів в бібліотеках району по відзначенню 25-ї річниці Незалежності Україні. Рекомендовані заходи розкривають питання державотворення, історії та культури України, національної символіки держави, народних традицій та ін.
18 серпня методисти ЦРБ провели для своїх сільських колег семінар-нараду на тему: «Участь бібліотек у популяризації актуальних подій суспільства», присвячену 25-річчю Незалежності України. В ході наради бібліотекарі району І.Щербак (с.Комарівка), І.Панюхно (с.Кам’янка), С.Перевозник (с.Бабенково) розповіли про здобутки своїх сіл та бібліотек за часи Незалежності.
З пізнавальною та змістовною доповіддю про історію бібліотек нашого міста та району виступив методист РОМЦ С.Бондаренко.
Наприкінці наради для сільських бібліотекарів та читачів центральної бібліотеки методисти ЦРБ провели літературно-музичну композицію «Незалежна і єдина наша рідна Україна», в ході були використані краєзнавчі матеріали (відеокліпи, слайд-шоу), підготовлені провідним бібліографом ЦРБ Т.Максименко. Словами привітання свято відкрила ведуча заходу директор ЦРБ В.Лисаченко. Також перед присутніми виступили заступник редактора міськрайонної газети «Обрії Ізбмщини» М.Калюжний та місцева поетеса Т.Гребенюк, які привітали всіх з ювілеєм нашої держави та зачитали свої патріотичні вірші.
Робота по даній темі продовжується.

 

Новини та події

26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району 26/06/2020
Конституція і молодь: погляд в сьогодення
Виставка-дискусія 25/06/2020
Майбутнє дітей України – вільне від наркотиків
Виставка-пересторога 25/06/2020
Високі думи, зоряні серця
Виставка-портрет (до 110-річчя від дня народження І.І.Неходи) 25/06/2020
Конституція України: традиційне і нове
Книжкова виставка 24/06/2020
Із вічного джерела поезії
Книжкова виставка 22/06/2020
Стала пам'ять обеліском
Книжкові виставки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16