28/07/2016 / Зачепилівський р-н

Великий день – Хрещення

Коментована книжкова виставка(Зачепилівська ЦБС)

День хрещення Київської Русі-України – державна пам'ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира.
З нагоди цієї визначної події на абонементі Зачепилівської центральної районної бібліотеки організовано коментовану книжкову виставку «Великий день – Хрещення».

 

 

До уваги користувачів представлені популярні видання з історії християнства, матеріальної та духовної культури України-Русі авторів Грушевського М., Толочка П., Шарова І., Гусева В., Шаповала Й. та ін. Книжкова виставка розповідає про історичні події, що відбулися у 988 році та стали ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі, а також розкривають тему запровадження християнства на українських землях.
Багато відвідувачів бібліотеки залюбки підходять до виставки, щоб ознайомитися з цікавим матеріалом. Бібліотекарі відділу обслуговування біля виставки провели інформаційну годину «Від язичества до християнства», на яку були запрошені представники районної державної адміністрації – керівник апарату Соколов О.Л. та головний спеціаліст відділу масових комунікацій Бабенко Я.А.
Християнство зіграло виняткову роль в історії нашої держави, житті суспільства, розвитку його культури, духовності та моралі. Дана тема викликала жваве обговорення і навіть суперечки. Важливо зазначити, що темою Хрещення Русі та взагалі темою релігії наразі цікавиться дуже багато людей.
Книжково-ілюстративні композиції, присвячені темі хрещення Київської Русі, представлені до уваги користувачів в бібліотеках-філіях Зачепилівської централізованої бібліотечної системи: «День православ'я, день божої благодаті», «Хрещення Русі – набуття Історії», «Історичне значення Хрещення Русі».

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16