28/07/2016 / Зачепилівський р-н

Великий день – Хрещення

Коментована книжкова виставка(Зачепилівська ЦБС)

День хрещення Київської Русі-України – державна пам'ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира.
З нагоди цієї визначної події на абонементі Зачепилівської центральної районної бібліотеки організовано коментовану книжкову виставку «Великий день – Хрещення».

 

 

До уваги користувачів представлені популярні видання з історії християнства, матеріальної та духовної культури України-Русі авторів Грушевського М., Толочка П., Шарова І., Гусева В., Шаповала Й. та ін. Книжкова виставка розповідає про історичні події, що відбулися у 988 році та стали ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі, а також розкривають тему запровадження християнства на українських землях.
Багато відвідувачів бібліотеки залюбки підходять до виставки, щоб ознайомитися з цікавим матеріалом. Бібліотекарі відділу обслуговування біля виставки провели інформаційну годину «Від язичества до християнства», на яку були запрошені представники районної державної адміністрації – керівник апарату Соколов О.Л. та головний спеціаліст відділу масових комунікацій Бабенко Я.А.
Християнство зіграло виняткову роль в історії нашої держави, житті суспільства, розвитку його культури, духовності та моралі. Дана тема викликала жваве обговорення і навіть суперечки. Важливо зазначити, що темою Хрещення Русі та взагалі темою релігії наразі цікавиться дуже багато людей.
Книжково-ілюстративні композиції, присвячені темі хрещення Київської Русі, представлені до уваги користувачів в бібліотеках-філіях Зачепилівської централізованої бібліотечної системи: «День православ'я, день божої благодаті», «Хрещення Русі – набуття Історії», «Історичне значення Хрещення Русі».

 

Новини та події

06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство 05/12/2019
Рядки історії: 1-й Зимовий похід армії УНР
Історичний етюд

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16