17/01/2013 / Нововодолазький р-н

Інтернет – у Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці

17 січня 2013 року відбулося урочисте відкриття центру вільного доступу до Інтернету у Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці.

 

 

Відкрила свято завідуюча бібліотекою Жижера Валентина Іванівна. Вона розповіла, що свято стало можливим завдяки перемозі дитячої бібліотеки у конкурсі ''Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет'' – проекту програми ''Бібліоміст'' фонду Білла та Мелінди Гейтс. Користувачі бібліотеки отримали змогу безкоштовно користуватися Інтернетом, найбільш поширеними послугами, зокрема: допомога в виконанні домашніх завдань, складання рефератів, використання електронних підручників, онлайнових словників та перекладачів, спілкування в соціальних мережах та за допомогою програми Скайп.
В урочистостях брали участь: начальник відділу культури та туризму Нововодолазької райдержадміністрації Алла Вікторівна Лебеденко, директор Харківської ОУНБ Наталя Іванівна Шостко, координатор роботи з партнерами програми „Бібліоміст” (м. Київ) Наталія Олександрівна Новакова, регіональний представник програми ''Бібліоміст'' (м. Харків) Віктор Павлович Щетінін та багато інших гостей, які від щирого серця привітали усіх користувачів бібліотеки з новими комп’ютерами та новими можливостями.
Розвиток інформаційних технологій та глобальної мережі Інтернет спричинив значні перебудови в суспільстві. Цей процес поширився і на бібліотеки. Діти і молодь надають перевагу новим інформаційним технологіям та електронним бібліотекам. Тому постає питання: що важливіше книга чи Інтернет? Про це йшлося у виступі учениці 10 класу місцевої гімназії Ірини Бондаренко. Гості бібліотеки послухали вірш про Інтернет та гумореску у виконанні Коновалова Івана та Красильникової Катерини, музичне вітання від учасників народного художнього фольклорно-етнографічного колективу ''Вербиченька'' Нововодолазького БДЮТ (художні керівники: заслужений працівник культури України Коваль Ольга Володимирівна та Коваль Тетяна Павлівна.). А вихованці школи мистецтв у костюмах мишенят разом з бібліотекарем Гарганенко Світланою Іванівною розіграли театралізовану сценку, в якій розповіли про нові бібліотечні послуги, та виконали французький вальс, латиноамериканський танець. Запальний ''Степ'' продемонстрував учень гімназії Ілля Трегубов.
Працівники бібліотеки показали гостям електронну презентацію ''Незвичайні бібліотеки світу''.
Святкова подія завершилася урочистим перерізанням стрічки .

 

Новини та події

24/05/2019
Особливості класифікації фонду за УДК
Семінар-тренінг 24/05/2019
Знайомтесь, новинки літератури!
24/05/2019
Пригощаю смачною книгою
Книжкова експозиція 23/05/2019
Людина для професії чи професія для людини?
Бесіда-полеміка 23/05/2019
Плановий виїзд до Олександрівської сільської бібліотеки-філії


23/05/2019
Драйвуй з новою книгою в ритмі літа
Виставка-знайомство 22/05/2019
Книга - подорож у часі
Бібліотечний урок

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16