25/05/2016 / Близнюківський р-н

Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек

Семінар бібліотечних працівників в Близнюківській ЦБ

25 травня 2016 року у читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек».

 

 

Сьогодні, в час духовного відродження України, значно збільшився інтерес читачів до її історичного минулого, зростає роль краєзнавства. Саме краєзнавча діяльність дозволяє зробити бібліотеки особливим краєзнавчим центром територіальної громади. Бібліотеки не тільки збирають і зберігають краєзнавчі документи, але й здійснюють інформаційне забезпечення .
З вступним словом до учасників семінару звернулися заступник голови районної державної адміністрації Олена Ляпкало та начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Тетяна Захарчук.
«Як і в кожної професії, у бібліотекарів проблем вистачає та ще й у нинішній такий нелегкий час, – підкреслила Олена Вікторівна. – Тому пропоную всі наші-ваші питання, проблеми вирішувати спільно, адже сільська бібліотека покликана працювати на громаду, задовольняти потреби громади і тільки разом можна досягти успіху». Для читального залу районної бібліотека зробила Олена Вікторівна подарунок – книгу із фотоілюстраціями полотен Тараса Шевченка.
Продовжила семінар директор КЗ «Близнюківська ЦБС» Надія Руденко, яка у своєму виступі підкреслила роль краєзнавства в роботі бібліотек та наголосила на пошуку нових підходів, що відповідають сучасним вимогам. Михайло Волков надав інформацію про культурну спадщину нашого району. Бібліотекар читальної зали Світлана Орищенко провела краєзнавчу розвідку «Видатні люди нашого краю», а методист центральної районної бібліотеки Марина Шарпило презентувала інформаційно-біографічне видання «Герої АТО», присвячене нашим землякам.
На «Поетичну сторінку» семінару була запрошена місцева поетеса Наталія Літвінова, яка прочитала присутнім свої вірші.
Багато цікавого і корисного почерпнули бібліотекарі під час семінару, що став для них «творчою лабораторією».

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16