25/05/2016 / Близнюківський р-н

Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек

Семінар бібліотечних працівників в Близнюківській ЦБ

25 травня 2016 року у читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек».

 

 

Сьогодні, в час духовного відродження України, значно збільшився інтерес читачів до її історичного минулого, зростає роль краєзнавства. Саме краєзнавча діяльність дозволяє зробити бібліотеки особливим краєзнавчим центром територіальної громади. Бібліотеки не тільки збирають і зберігають краєзнавчі документи, але й здійснюють інформаційне забезпечення .
З вступним словом до учасників семінару звернулися заступник голови районної державної адміністрації Олена Ляпкало та начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Тетяна Захарчук.
«Як і в кожної професії, у бібліотекарів проблем вистачає та ще й у нинішній такий нелегкий час, – підкреслила Олена Вікторівна. – Тому пропоную всі наші-ваші питання, проблеми вирішувати спільно, адже сільська бібліотека покликана працювати на громаду, задовольняти потреби громади і тільки разом можна досягти успіху». Для читального залу районної бібліотека зробила Олена Вікторівна подарунок – книгу із фотоілюстраціями полотен Тараса Шевченка.
Продовжила семінар директор КЗ «Близнюківська ЦБС» Надія Руденко, яка у своєму виступі підкреслила роль краєзнавства в роботі бібліотек та наголосила на пошуку нових підходів, що відповідають сучасним вимогам. Михайло Волков надав інформацію про культурну спадщину нашого району. Бібліотекар читальної зали Світлана Орищенко провела краєзнавчу розвідку «Видатні люди нашого краю», а методист центральної районної бібліотеки Марина Шарпило презентувала інформаційно-біографічне видання «Герої АТО», присвячене нашим землякам.
На «Поетичну сторінку» семінару була запрошена місцева поетеса Наталія Літвінова, яка прочитала присутнім свої вірші.
Багато цікавого і корисного почерпнули бібліотекарі під час семінару, що став для них «творчою лабораторією».

 

Новини та події

11/12/2019
Твої права – твій захист
До дня прав людини 11/12/2019
Заради нашого життя вони сягнули у безсмерття
Книжкова виставка 10/12/2019
16 днів проти насильства
Книжкова виставка 10/12/2019
Права і обов’язки юного громадянина
Година інформації 10/12/2019
Свої права ти добре знай, та й право інших поважай
Година-репортаж 08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе 06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16