21/11/2012 / Ізюмський р-н

«Не розгубитися в житті»

Свято, присвячене Міжнародному дню волонтерав Ізюмськіій ЦРБ

5 грудня проголошено Міжнародним днем волонтерів і кожного року волонтери Ізюмського району відзначають цю подію. 21 листопада 2012 року в приміщенні Ізюмської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з цими «особливими» людьми.

 

 

«Не розгубитися в житті» – таку назву мало свято, на яке зібралися майже всі волонтери Ізюмщини, ветерани, голови ветеранських організацій. Для них звучали теплі, проникливі слова подяки, побажання здоров’я, терпіння, наснаги в їх непростій, але дуже потрібній роботі. Звучали музичні номери у виконанні саксофоніста Д. Ріпака, учасників хору «Ветеран» та директора районної бібліотеки Валентини Миколаївни Лисаченко, яка була й ведучою свята. Партнером заходу виступила районна ветеранська організація на чолі з її головою Гончаренко І.Г., який відзначив активістів волонтерського руху нашого краю: Хижняк О. Й. (с. Капитолівка), Бережну Р.О. (с. Червоний Оскіл), Захарченко Л.М (с. Комарівка), Стужко О.Д. (с. Заводи), Казюту Г.О. (с. Бугаївка), Кужель П.І. (с. Вірнопілля), Николенко М.В.(с. Іванчуківка), Коротку В.А. (с. Кам’янка). Усі вони, за свою безкорисливу та віддану роботу, були нагороджені подяками та подарунками. На заході був присутнім представник районної влади – заступник голови райдержадміністрації Тертишний В.В.
Під час зустрічі волонтери розповіли себе, про те, що спонукало їх зайнятися волонтерською діяльністю, поділилися своїми враженнями і думками щодо стану розвитку волонтерського руху на Ізюмщині.
В рамках заходу працівники бібліотеки оформили книжкову виставку «Безкорисливі подвиги людей», на якій були представлені матеріали про волонтерський рух у нашому краї.
Зустріч пройшла в теплій, дружній, доброзичливій атмосфері і стала незабутньою для кожного із присутніх.

 

Новини та події

24/05/2019
Особливості класифікації фонду за УДК
Семінар-тренінг 24/05/2019
Знайомтесь, новинки літератури!
24/05/2019
Пригощаю смачною книгою
Книжкова експозиція 23/05/2019
Людина для професії чи професія для людини?
Бесіда-полеміка 23/05/2019
Плановий виїзд до Олександрівської сільської бібліотеки-філії


23/05/2019
Драйвуй з новою книгою в ритмі літа
Виставка-знайомство 22/05/2019
Книга - подорож у часі
Бібліотечний урок

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16