15/02/2016 / Великобурлуцький р-н

Обпалені вогнем війни чужої

Зустріч із ветеранами-афганцями у Великобурлуцькій ЦРБ

Афганістан… Він увійшов якщо не в кожне серце, то в кожне місто, далеке село – це достеменно. І хоча відлунала мідь військових оркестрів, відшуміла на південному кордоні радість зустрічі воїнів-інтернаціоналістів, які поверталися додому, його Вічний вогонь пломеніє для нас і сьогодні. І палатиме завжди… Відблиск цього вогню в нашій пам’яті про земляків, які пішовши воювати в свої 20-30 років, не повернулися більш ніколи. Його відблиск – на обличчях тих, хто повернувся з війни живим і сьогодні живе мирним життям.
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з території Республіки Афганістан у читальному залі КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» було оформлено виставку-реквієм «Обпалені вогнем війни чужої» та проведена зустріч з ветеранами-афганцями.

 

 

Вшанувати загиблих у афганській війні та висловити повагу нашим землякам, котрі брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан, прийшли перший заступник голови Великобурлуцької районної державної адміністрації Олександр Шестопалов, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Нестайко, голова Великобурлуцької районної ради Олександра Жиліна, секретар Великобурлуцької селищної ради Ганна Крюк, голова районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Семенцов разом з членами спілки, завідувач громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева у Великобурлуцькому районі Ніна Капленко.
Також на захід завітали учні 7 класу разом із заступником директора з виховної роботи Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольгою Реп’євою. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих на афганській землі хвилиною мовчання. Свої музичні вітання подарували учасники ВІА «5 хвилин до мрії» та вокального гурту «Земляки». У їх виконанні звучали тематичні пісні.

 

Новини та події

07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож 26/06/2020
Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинського району

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16