03/02/2016 / Барвінківський р-н

Ти без мене – не ти, я без тебе – не я

Літературно-поетична година в Барвінківській ЦБ

Кохання… Це найпрекрасніше, що є в нашому житті. Кохання – це те, без чого не можливо було б уявити існування людства, те, заради чого помирають і живуть, те єдине, що здатне посунути гори і дістати з неба зірку. Все наше життя існує тільки завдяки коханню.

 

 

Такими словами в Барвінківській центральній районній бібліотеці розпочалася літературно-поетична година «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я».
Цікавинками заходу був перегляд відео ролика «Кохання очима дітей» та спогади учасників клубу «Золота пора» про своє перше кохання (це були Куликова Г.Я., Пупиніна Л.І. та Лазебний А.І.). Також Лазебний А.І. подарував всім присутнім пісню «Ніч яка місячна», а своїми поетичними уподобаннями поділилася Голуб Л.І.
Мабуть, немає ні одного письменника, поета, який би не оспівував це прекрасне почуття. І нам, простим людям, хочеться якомога більше дізнатися про надії, переживання наших кумирів. І в цьому нам допоможе книжкова виставка «Чарівні стріли купідона», де бібліотекарями було освітлено перше кохання Т.Шевченка, Л.Українки, І.Франка, М.Вовчка та інших.
Весь масовий захід проходив у музичному супроводі. І на завершення традиційне поздоровлення іменинників, за чашкою духмяного чаю. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Всі присутні активно брали участь в заході (співали та читали вірші).
Якби запитали людину, чи згодна вона прожити життя, не пізнавши кохання, я думаю, бажаючих би не було. І, навіть, якби запропонували вибрати щось одне серед таких цінностей, як гроші, влада, слава і кохання, то переважна більшість вибрала б останнє – кохання.
Всіх бажаючих пірнути в інформаційний простір, запрошуємо в першу середу кожного місяця на зустріч до літературної гостинної в нашу бібліотеку.

 

Новини та події

06/12/2019
З Днем Збройних Сил України!
Флешмоб 06/12/2019
Звичаї – скарб українського народу
Тематична виставка 06/12/2019
Вірний син я свого роду, українського народу
Патріотична година 06/12/2019
На захист рідної землі
Година спілкування 06/12/2019
Не втрачай надію
Виставка-захоплення 05/12/2019
Нащадкам залишаю правду
Виставка-знайомство 05/12/2019
Рядки історії: 1-й Зимовий похід армії УНР
Історичний етюд

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16