16/12/2015 / Кегичівський р-н

З ювілеєм тебе, бібліотеко!

Святковий вогник, присвячений 10-й річниці відкриття Улянівської бібліотеки

16 грудня 2015 року в Улянівській сільській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбувся святковий вогник «З ювілеєм тебе, бібліотеко!», присвячений 10-й річниці відкриття бібліотеки.

 

 

Будь-яке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань та побажань. На свято завітали директор Кегичівської ЦБС Гула Тетяна Вікторівна, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Горда Ніна Миколаївна, голова райкому профспілки працівників культури Дерев’янко Ольга Сергіївна. Гості привітали жителів села з ювілеєм бібліотеки та побажали подальшого процвітання і вдячних читачів.
Улянівська сільська бібліотека була відкрита 16 грудня 2005 року. Для невеликого села Улянівки це була дуже приємна подія, адже це єдиний заклад культури на селі.
Але всього цього могло і не бути, якби цим не переймалася начальник відділу культури і туризму Кегичівської районної державної адміністрації Олена Олегівна Терех; якби на цю ідею не відгукнувся тодішній Чапаєвський селищний голова Володимир Олексійович Лисенко; якби за цю справу не взявся директор ПАТ «Насінневе» Олександр Іванович Колос. Саме цим людям ми маємо дякувати за храм культури і мудрості. Приємно, що й нинішній Чапаєвський селищний голова Микола Миколайович Ромасько підтримує Улянівську бібліотеку і сприяє роботі даного закладу.
До відкриття бібліотеки причетні також меценат Юрій Сапронов та заслужений діяч мистецтв України, поетеса Ніна Супруненко. До речі, з нагоди ювілею Ніна Антонівна надіслала у соцмережі вітання бібліотеці-ювілярці: «Щиро вітаю з ювілеєм Улянівську бібліотеку і всіх її працівників та читачів! Бажаю щоденної радості від життя, творчого настрою у будь-яких буденних справах, розкоші спілкування з людьми, близькими думками та уподобаннями! Нехай Слово об’єднує нас усіх завжди! Будьте щасливими та здоровими!»
Улянівська бібліотека стала найкращою із 17 нововідкритих бібліотек Харківщини. Та й зараз задніх не пасе:
• у 2010 році в обласному огляді-конкурсі «Краща сільська бібліотека Харківщини», ця бібліотека стала переможницею в номінації «Кращий читацький клуб, любительське об’єднання».
• у 2013 – І місце в дитячій категорії виконавської номінації регіонального конкурсу читців-аматорів отримала читачка бібліотеки Діана Васьків.
• У 2015 – в результаті обласного туру сімейного конкурсу "Книга пам’яті мого роду" в номінації "Відео книга" ІІ місце отримав користувач бібліотеки Ісаєв Костянтин.
З усього видно: бібліотека у цьому селі потрібна – для дітей, для молоді, для людей старшого покоління.
Предметом гордості Улянівської бібліотеки є книги. Читачі і книги – справжні друзі. А справжні друзі залишаються на все життя. Тож хай бібліотека залишиться для всіх і кожного справжнім другом, мудрим порадником, джерелом знань, що допомагає оволодіти дорогоцінним скарбом – скарбом слова.

 

Новини та події

10/07/2020
Готуємось до конкурсу «ВікіХарківщина 2020»
Вікісховище: як правильно завантажувати фотографії 07/07/2020
Ой на Івана, ой на Купала
Книжкова виставка 05/07/2020
Чари купальської ночі
Книжкова виставка 05/07/2020
Літо святкує
Тематична полиця до Дня Івана Купала 03/07/2020
Івана Купала: історія, традиції
Народознавчий куточок 03/07/2020
Купала єднає, надихає, береже
Етновиставка 01/07/2020
Архітектурна рапсодія України
Виставка-подорож

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16